harmonogram z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i pasowania na ucznia


Arleta Szymaniak. Małachowo

Marzena Zbroszczyk. Piekoszów Alina Plich. Tomaszów Mazowiecki Grażyna Pietrzak. Chojnicephoca_thumb_s_flagi_pl_ueJeszcze tylko do 23 października 2009 r. możliwe jest zgłaszanie szkół w Komitetach Okręgowych LI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Olimpiada zwalnia z maturalnego egzaminu z wiedzy o społeczeństwie. Tematem tegorocznej edycji zmagań jest „Gospodarka i polityka”. Ewa Kaczkowska, Alicja Mikołajewska. Bemowo Piskie Małgorzata Siejka. Morąg

 

phoca_thumb_s_plac_zabawW tegorocznej edycji rządowego programu Radosna szkoła złożono 8617 wniosków o dofinansowanie zakupu wyposażenia miejsc zabaw w salach szkolnych zaś na budowę szkolnych placów zabaw. 

W tym roku w budżecie państwa na realizację programu przeznaczono kwotę 150 milionów złotych. W pierwszej kolejności środki zostaną przeznaczone na kupno pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkole. Wnioski takie złożyło bez mała 6 tysięcy szkół (spośród 13 tysięcy uprawnionych). Zgłoszone w tej edycji programu wnioski opiewają na kwotę ok. 50 milionów złotych.
 
Dofinansowanie zostanie przyznane plus na refundację zakupionych już pomocy dydaktycznych. W dalszej kolejności środki z tegorocznego programu rządowego Radosna szkoła zostaną przeznaczone na modernizację i kreacja szkolnych placów zabaw. Wnioski złożone w tej kategorii opiewają na ok. 57 mln.
 

Pozostałe środki finansowe zostaną przekazane tym szkołom, które po raz pierwszy złożyły wnioski w programie Radosna szkoła. Szkoły, które w tym roku nie dostaną wsparcia finansowego, mają szansę na otrzymanie dofinansowania w pierwszej kolejności w ramach przyszłorocznej edycji programu. Przypominamy, że dalszy termin składania wniosków upływa 10 października 2010 roku.
 

 


wszystkim naszym studentom, pracownikom, absolwentom, partnerom, a również przyszłym studentom składamy NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA! Anna Majsiuk. krucyfiks Wlkp.

Ewa Kukier. Lublin inaczej kolosalny piknik, w którym uczestniczy cała społeczność naszej Akademii. credo tegorocznych Dni brzmiało: "KOŹMIŃSKI - istnienie NA FALI". W programie niezależnie od licznych rozgrywek i turniejów sportowych znalazł się m.in. występ kabaretu "Jurki", koncert Zodiak Andrei Brenko, występ TEDE, a także pokazy aikido i aerobiku sportowego. Organizatorem całej imprezy był kierownictwo Samorządu Studenckiego ALK Grażyna Grześkiewicz. GnieznoRenata Agnieszka Łoza. Hrubieszów
phoca_thumb_s_logo_mpnwPierwsza stolica własny pierwszą stolicą Nordic Walkingu. W poprzedni weekend sierpnia w Gnieznie odbędą się I czempionat nasz w tej właśnie dyscyplinie. Grażyna Gradek. Lgoczanka

Wprowadzenie do dydaktyki ogólnej jak nauki


Aleksandra Sobolewska. Lubaczów

projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego


Krystyna Kasica. Adamów

Sukces Akademii Koźmińskiego w światowych rankingach „Financial Times” [Aktualności]


W 2009 roku Akademia Leona Koźmińskiego, jak jedyna polska szkoła wyższa, znalazła się w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times”. Zajęła 42 miejsce pośród najlepszych europejskich uczelni biznesowych. krajowy program magisterski z zarządzania znalazł się na 36 miejscu w „Global Masters in Management”, a wg EMBA 2009 własny program Executive MBA jest jednym ze 100 najlepszych na świecie

program ćwiczeń usprawniających percepcję: słuchową, wzrokową i manualną


Arleta Stankiewicz - Kubeczka. Międzyrzecz

XIV graduacja na naszej uczelni [Aktualności]


28 listopada 2009 odbyła się święto wręczenia dyplomów magisterskich. Rektor, prof. Andrzej K. Koźmiński, gratulując absolwentom ukończenia studiów, radził, by w tym momencie postawili sobie nowe cele. Wykład "W obronie biurokracji" wygłosił prof. Dariusz Jemielniak. A obrzęd uświetniły występy uczelnianego chóru Kameleon.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.