myśl rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty


Ilona Solecka. potok obszerny

Katarzyna Stankiewicz. Chodów


phoca_thumb_s_indeksy2Każdy ma szansę zdobyć katalog na swój wymarzony kierunek. Jak? dosyć tego rozejrzeć się za możliwościami i szansami, jakie oferują szkoły wyższe w Polsce. W czasach, kiedy na jedno punkt przypada kilkunastu kandydatów władze uczelni organizują specjalne konkursy, które ułatwiają drogę ambitnym, młodym ludziom z pasją. Możesz przesiać spośród następujących kierunków: zarządzanie, pieniądze i rachunkowość, gospodarka - rynki zagraniczne, prawo, administracja, europeistyka, socjologia, psychologia w zarządzaniu.

A dla osób już po studiach wyższych - programy podyplomowe lub MBA natomiast studia doktoranckieMagdalena Poneta. Radom
phoca_thumb_s_egzamin1Ponad 67 tys. maturzystów przystąpiło do egzaminu pisemnego z wiedzy o społeczeństwie. WOS wypada do grupy najchętniej wybieranych przedmiotów na maturze; w tym roku zapęd zdawania tego właśnie przedmiotu zadeklarowało o tyle o ile 16 proc. maturzystów.
W tym miejscu wydawać będziemy wszystkie najświeższe informacje na zagadnienie wyników matur. 

phoca_thumb_s_hallk2Z udziałem minister edukacji narodowej Katarzyny kuluar oraz marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, w Straszynie w województwie pomorskim odbyła się dzisiaj (31 sierpnia) ogólnopolska inauguracja roku szkolnego 2009/2010.


phoca_thumb_s_egzamin1Ponad 67 tys. maturzystów przystąpiło do egzaminu pisemnego z wiedzy o społeczeństwie. WOS należy do grupy najchętniej wybieranych przedmiotów na maturze; w tym roku ciągota zdawania tego właśnie przedmiotu zadeklarowało około 16 proc. maturzystów. Teresa Mierzwińska. Żary

Zyta Hryń - Michalska. Boćki Iwona Słupska. Gdańsk Dorota Giranowska. GlinojeckRenata Superczyńska. Zacharzyn Krystyna Kasica. Adamów Agnieszka Góralska. Ostrowiec Świętokrzyski

grzecznie informujemy że została rozpoczęta rekrutacja na uczelnia podyplomowe dofinansowane z funduszy UE. [Aktualności]


Więcej informacji:

www.dofinansowane.kozminski.edu.pl

Scenariusz lekcji ortograficznej w klasie IV


Grażyna Wojciechowska. Gdynia

baśniowy mistrzowie XXI wieku [Aktualności]


Na zaproszenie Rektora, prof. Andrzeja K. Koźmińskiego gościł na naszej uczelni prof. Hermann Simon, kto wygłosił wykład nt. „Hidden Champions of 21st Century”, dotyczący strategii sukcesu nieznanych liderów na światowych rynkach.

Propozycje pytań do podchodów w terenie


Alicja Witkowska - Kozak. Krzyżownica

Wiersze po śląsku


Danuta Jegliczka. Brzeznica

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.