"10 kwietnia podskakiwali z radości po tragedii"


- Byśmy zwątpili w samych siebie, gdyby posłuchać, co mówiła druga strona - oświadczył w Radiu ZET Paweł Poncyljusz. wyraziciel sztabu Jarosława Kaczyńskiego twierdził, że w dniu tragedii 10 kwietnia byli ludzie, którzy "podskakiwali z radości".

10 milionów złotych - tyle co w żadnym razie kosztują polskiego podatnika szkody wyrządzane przez kłusowników w lasach na terenie całego kraju - pisze w najnowszym wydaniu tygodnik "Angora", powołując się na dane policji, Straży Leśnej, Państwowej Straży Rybackiej i Państwowej Straży Łowieckiej. obfitość wielkości piłek golfowych, połamane drzewa i przeszło 150 tysięcy domów bez prądu. W australijskie Perth uderzyła potężna nawałnica. pogoda już drugi dzień paraliżuje kolej. Z powodu oblodzenia trakcji pociągi na magistrali pociągi na trasie Kraków-Warszawa kursują objazdami. Opóźnienia sięgają już ośmiu godzin.Stołeczna policja poszukuje mężczyzny, kto brał udział w napadzie na antykwariat w siedlisko Warszawy. inny z napastników poniósł śmierć. właściciel antykwariatu został ranny. - Żyje i oddycha – oświadczył adwokat zamachowca z Lockerbie Abdelbaseta al-Megrahiego, dementując informacje o śmierci swojego klienta. O zgonie Libijczyka poinformowała w środę telewizja Sky news powołując się na bliżej nieokreślone "doniesienia". zawody wyścigowe o Grand Prix Australii obfitował w kolizje, a za spowodowanie jednej z nich nagana spotkała Marka Webbera z Red Bulla. Australijczyka ukarano za agresja w tył bolidu Lewisa Hamiltona z McLarena.

Cena złota na giełdzie przekroczyła historyczną barierę 1000 dolarów za uncję, dochodząc do kwoty 1006 dolarów. owszem raz wcześniej, w marcu 2008 roku, koszt złota przekroczyła tę sumę.

Prezydent Lech Kaczyński uważa, że w ostatnim czasie ma miejsce "wysyp afer". W jego ocenie zarówno w sprawie sprzedaży majątku stoczni w Gdyni i Szczecinie, jak i w tzw. aferze hazardowej, zachodzi wysokie prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa. wcześniejszy pryncypał gabinetu politycznego premiera Donalda Tuska Sławomir Nowak stanie dzień dzisiejszy przedtem komisją hazardową. Drugim ważnym punktem posiedzenia ma być głos nad wnioskiem PiS o odwołania z funkcji przewodniczącego komisji Mirosława Sekuły (PO).

Na Wyspach Brytyjskich doszło do niecodziennego wydarzenia: w loterii EuroMillions padła wygrana na sumę 75 milionów euro - czytamy na stronach "Daily Telegraph". To rekordowa wygrana! Pasażerowie tego lotu mogą cedzić o ogromnym szczęściu. Kongijski samolot, którym lecieli, pył poważną awarię. oprowadzacz zuchwale wylądował na powulkanicznym terenie. Co zgodność z rzeczywistością samolot uległ niemal całkowitemu zniszczeniu, ale w wypadku nikt nie zginął. Australia i Serbia wracają do domu. wszelako zespół z Antypodów, który całkiem nie był faworytem, pokonał Serbię 2:1 i zdołał zniwelować się punktami z Ghaną. Z powodu słabszego bilansu bramkowego, Australijczycy wracają na osobisty kontynent. A Serbia - acz na mundialu pokonała Niemców 1:0, została najsłabszą drużyną grupy.Policyjni nurkowie ze Szwajcarii dokonali szokującego odkrycia. W jeziorze Zurich odkryli 300 urn z ludzkimi prochami - informuje serwis dailymail.co.uk Obfite opady deszczu i porywisty wiatr - to pogodowy scenariusz na najbliższe dni. Meteorolodzy ostrzegają też nim gwałtownymi śnieżycami, które z zachodu nadciągają do naszego kraju. niezdolny do odczuwania natrysk na gorące głowy siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. W Rzeszowie typowani nawet do złota Abramow i spółka musieli zdawać sobie sprawę przewaga Resovii. Pierwszą wygraną odnieśli "Akademicy" z Olsztyna.

pełny chaos w północnych Niemczech


Obfite opady śniegu w połączeniu z silnym wiatrem sparaliżowały w sobotę przesyłka drogowy i kolejowy w Niemczech. Są ofiary śmiertelne, a w północno-wschodniej części kraju panuje chaos łącznościowy - podały władze.

Stockinger: Przepraszam i do zobaczenia w autobusie


Odjechałem ze zdenerwowania, bo nie wiedziałem co robię. A to, co się zdarzyło nie było wypadkiem, wręcz przeciwnie kolizją - tak Tomasz Stockinger tłumaczy swoją jazdę na podwójnym gazie. alias pamiętają to poszkodowani, którzy ucierpieli w zderzeniu z autem aktora. "Fakty" TVN przypominają, że tego fragmentu z życia bohatera telewizyjnej noweli nie jest dozwolone zaliczyć do udanych.

Twarze złodziei na wystawę


Właściciele opolskich sklepów, wielokrotnie okradanych przez te same osoby, chcą podnosić zdjęcia złodziei na swych witrynach – pisze Nowa mównica Opolska. Natchnęła ich do tego niedawna oficjalna publikacja wizerunku kobiety, która okradała klientów restauracji i kawiarni w Krakowie.

"Śmierć z głodu to nie to samo co strzał w tył głowy"


Był ostrożny - tak list Władimira Putina do Polaków oceniła w programie 24 godziny w TVN24 nauczyciel Jadwiga Staniszkis. ówczesny prezes rady ministrów Leszek Miller prognozuje nawet, że list szefa rosyjskiego rządu być może dysponować duże konsekwencje dla naszego kraju. – To konkretne propozycje w przestrzeni gospodarczej – skomentował.

KE: szczepienia są najlepszą ochroną. Polskie władze nie wierzą


- komitet Europejska uważa, że szczepienia przeciwko grypie A/H1N1 są najlepszym sposobem zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby i ochrony obywateli UE - powiedziała w piątek rzeczniczka KE ds. zdrowia Nina Papadulaki. Premiera Donalda Tuska to nie przekonuje, a minister zdrowia Ewa Kopacz twierdzi wprost, że szczepionki nie są bezpieczne.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.