"10 kwietnia podskakiwali z radości po tragedii"


- Byśmy zwątpili w samych siebie, gdyby posłuchać, co mówiła druga strona - oświadczył w Radiu ZET Paweł Poncyljusz. rzecznik sztabu Jarosława Kaczyńskiego twierdził, że w dniu tragedii 10 kwietnia byli ludzie, którzy "podskakiwali z radości".

W grudniu 2009 roku nasz dług powszechny wyniósł 49,9 odsetek PKB. W tym - może być jeszcze większy. Ale czy aż tak, by mógł zagrozić spełnieniu kryteriów z Maastricht, warunkujących biesiada euro? Zdaniem głównego ekonomisty BCC Stanisława Gomułki - raczej nie. - Pod koniec tego roku nie przekroczymy progu 55-procent - twierdzi w rozmowie z TVN CNBC Biznes. Możemy go przekroczyć po koniec 2011 roku. Były wicemarszałek Sejmu Tomasz Nałęcz będzie kandydatem Partii Demokratycznej i SdPl w wyborach prezydenckich - informuje "Polityka". Skandalem i wykorzystywaniem stanowiska w Narodowym Banku Polskim do prywatnych procesów nazywa Stefan Niesiołowski pozew wytoczony mu za pośrednictwem szefa NBP Sławomira Skrzypka. prezes banku centralnego poczuł się urażony, bo wicemarszałek nazwał go "funkcjonariuszem PiS".Legendarne uczelnia Abbey Road - lokalizacja nagrań większości utworów Beatlesów - nie zostaną sprzedane. Po fali protestów właściciel studia, firma EMI, zmieniła plany, natomiast non stop jest w finansowych kłopotach. Protestowali i zwykli miłosnicy muzyki, i gwiazdy - m.in. Paul McCartney. Polska, a konkretnie wykonujący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, zatwierdziła umowę o tzw. małym ruchu granicznym z Białorusią. jeżeli podpiszą ją Białorusini, w dużej mierze ułatwi ona części obywateli tego kraju podróżowanie do Polski. Dwa źle wycelowane pociski rakietowe zabiły w Afganistanie 12 cywilów - poinformowały dowodzone przez NATO Międzynarodowe Siły Wsparcia Bezpieczeństwa (ISAF). Do zdarzenia doszło w trakcie ofensywy sił koalicyjnych naprzeciw talibom w prowincji Helmand, na południu Afganistanu.

Wielka kleks ropy, pochodząca z zatopionej na Zatoce Meksykańskiej platformy wiertniczej, jest już u wybrzeży amerykańskiego stanu Luizjana. W piątek w region katastrofy mają przybyć trzej przedstawiciele amerykańskiej administracji, którzy mają rozumieć prace nad powstrzymaniem wycieku.

Tragiczne skutki ulewnych deszczy z ostatnich godzin nie kończą się na podtopionych piwnicach i zalanych drogach. W Dobczycach w Małopolsce osunęła się ściana ziemi ze znajdującym się na niej fragmentem cmentarza. Tysiące fanów, które ściągnęły z całej Polski, w końcu się doczekały: o 21.25 na estradzie pojawiła się ich gwiazda. Madonna na pozdrowienie zaśpiewała "Candy SMS". wcześniej cierpliwość widzów została wystawiona na sporą próbę: nudzili się przez dobre pół godziny, od chwili gdy ze sceny zszedł poprzedzający Królową wykonawca.

Działającym w Telewizji Polskiej związkom zawodowym przekazano w piątek listy osób wytypowanych do zwolnień grupowych. Figurują na nich 382 osoby. Justyna Kowalczyk zbiera siły nim sobotnim "maratonem", tedy w drużynowym sprincie zobaczymy nasze młode biegaczki: Kornelię Marek i Sylwię Jaśkowiec. Szanse na medal są niestety znikome. Departament bezpieczeństwa gospodarczego rosyjskiego MSW zapobiegł wwozowi do Rosji pochodzącej z Ameryki Łacińskiej dużej partii mięsa, które zostało zamrożone w roku 1974 - pisze w poniedziałek strona internetowa GZT.ru.Rzecznik MSZ Rosji Andriej Niestierienko uważa, że Polska nie musiała testować Kremla o zgodę na odznaczenie byłego rosyjskiego dysydenta i niezależnego dziennikarza Aleksandra Podrabinka. Dzisiejsze harmider związane z ostateczną dymisją generała Waldemara Skrzypczaka zaczęło się od krytycznych słów generała pod adresem urzędników, a dotyczące braków w uzbrojeniu polskich żołnierzy w Afganistanie. Bliżej temu problemowi postanowił przyjrzeć się reprezentant Praw Obywatelskich - informuje brama tvp.info. Agenci Secret Service przyznają się do kolejnego błędu. W trakcie słynnej kolacji z udziałem premiera Indii do Białego Domu zakradła się nie przeciwnie dwójka amerykańskich celebrytów, ale też ważna persona trzeci.

Buzek nie dziwi się Tuskowi. Sam też nie wystartuje


Jerzy Buzek ze zrozumieniem przyjął decyzję Donalda Tusku o niekandydowaniu w wyborach prezydenckich. - Pan premier podjął naturalną i właściwą decyzję - ocenił przewodniczący Parlamentu Europejskiego i zapewnił, że on i nie wystartuje w wyborach. Wymieniany wśród potencjalnych kandydatów Radosław Sikorski ocenił natomiast, że Tusk zaprezentował "odpowiedzialność i patriotyzm najwyższej próby".

siła robocza pod gruzami, płacz


Liczba ofiar osunięć ziemi spowodowanych ulewami, które w ostatnich dniach nawiedzają Brazylię, wzrosła do 200. Ratownicy przeszukujący gruzowiska prognozują, że przypadkiem ona gwałtownie wzrosnąć.

familijny drama zatrzymał piłkarza Bayernu


wygrana nad Olympique Lyon i awans do finału Ligi Mistrzów piłkarze Bayernu Monachium zadedykowali swojemu koledze Anatolijowi Tymoszczukowi. Ukrainiec nie pojechał z zespołem do Francji, bo został z żoną, dlatego że zagrożone było życie ich niedawno narodzonych dzieci.

Amerykanie ostrożniej kupują auta


Sierpniowa sprzedaż aut za oceanem była niższa od oczekiwań. acz rządowy program dopłat sprawił, że łysek do miesiąca poszła ona w górę, po raz pierwszy od w pewnej mierze 2 lat konsekwencja nie był tak imponujący, jak oczekiwano. Ford, Toyota i Honda zyskali najwięcej.

Do Moskwy pojedzie osoba, która rozpozna piąty głos


dyrektor MSWiA Jerzy Miller powiedział dziennikarzom w Sejmie, że w sobotę do Moskwy udaje się osoba, która ma rozpoznać piąty głos, jaki zarejestrował się na rejestratorze głosu, a nie należał do ścisłej załogi Tu-154, który rozbił się koło Smoleńska.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.