"10 kwietnia podskakiwali z radości po tragedii"


- Byśmy zwątpili w samych siebie, jeśli posłuchać, co mówiła druga pagina - oświadczył w Radiu ZET Paweł Poncyljusz. eksponent sztabu Jarosława Kaczyńskiego twierdził, że w dniu tragedii 10 kwietnia byli ludzie, którzy "podskakiwali z radości".

Do Warszawy zaraz przyjadą kolejne, supernowoczesne lokomotywy dla PKP Intercity. Maszyny mogą rozpędzić się do powyżej 200 km/h. Mogą, ale tego nie robią, gdyż stan torów na to nie pozwala. Nowe lokomotywy w przyszłym roku dostaną także dola Mazowieckie. "Chłopaki nie płaczą" - w ten sposób prezes rady ministrów Donald Tusk odpowiedział na pytanie, czy można mówić o końcu jego przyjaźni z szefem klubu PO, byłym wicepremierem Grzegorzem Schetyną. - Wyznaję zasadę, którą pamiętacie z piosenki "chłopaki nie płaczą". Powinniśmy się trzymać tej zasady - powiedział. Prezydent Sopotu Jacek Karnowski nie musi przepraszać eurodeputowanego PiS Jacka Kurskiego za wypowiedź sugerującą, że sprawą zakupu dzięki działacza PiS leśniczówki powinno zająć się CBA - uznał w piątek Sąd Okręgowy w Gdańsku.20 lat temu pod wpływem wydarzeń w Polsce, NRD i na Węgrzech zaczął się wydawać czerwona zaraza w Czechosłowacji. W rocznicę "aksamitnej rewolucji" Czesi znów wyszli na ulice Pragi. Świętowali też Słowacy. Największe uroczystości odbywały się w Bratysławie. Prezydent Vaclav Klaus, którego wygwizdano, ocenił i to jako dokonanie rewolucji: - zasoby ludzkie mogą wywrzaskiwać na prezydenta i nikt nie sięga po pałkę - mówił. Małe zamieszanie na linii Arsenal Londyn - delegacja Katalonii. Johan Cruyff, szkoleniowiec kadry hiszpańskiej prowincji, wysłał mianowanie do pomocnika Arsenalu Londyn - Cesca Fabregasa. "Kanonierzy" na występ swojego piłkarza kategorycznie się nie zgadzają. 12 marca Rosjanie i Hindusi podpiszą kontrakt o wspólnym opracowaniu indyjskiej wersji rosyjskiego myśliwca piątej generacji. To tylko jedna z umów, która ma być podpisana w trakcie wizyty premiera Rosji Władimira Putina w Indiach w tym tygodniu.

Ukazał się denuncjant o stacjach paliw na Warmii i Mazurach. Podróżujący dowiedzą się z niego, która stacja czynna jest całą dobę, w której wolno wykorzystać z myjni, odkurzacza samochodowego, toalety, natrysku, wypić kawę czy pochłonąć posiłek.

rzędu 20 zamachowców, akt z nich ubrana w kamizelki z materiałami wybuchowymi, wtargnęło w pierwszy dzień tygodnia do kilku budynków w Kabulu, w tym do banków i sklepów - poinformował pośrednik afgańskich sił bezpieczeństwa. Walczy z nimi powyżej 200 żołnierzy afgańskich i NATO. plus minus 60 osób zostało rannych, a czwórka z nich wymagały leczenia szpitalnego, gdy kupa sforsował barierki ochronne na publicznym, darmowym koncercie rockowym w sobotę po południu w Birmingham - donosi TV Sky.

Małopolska policja wypłaciła nagrodę w wysokości 86 tysięcy zł dla dwóch osób, które pomogły w zatrzymaniu sprawców kradzieży zabytkowego napisu "Arbeit macht frei" z Muzeum Auschwitz-Birkenau. W najbliższych tygodniach prawdopodobnie się rozstrzygnąć, czy prezydent USA Barack Obama spełni swoją wyborczą obietnicę uchylenia zasady "Don't Ask, Don't Tell", alias zakazu służby w wojsku gejów, którzy nie ukrywają swej orientacji seksualnej. popiersie Lecha Kaczyńskiego autorstwa "sławnego patrioty" po 40 zł, miniaturki prezydenckiego samolotu w cenie 220 zł, paczka ośmiu katyńsko-smoleńskich domen internetowych za 60 tys. zł - to pokłosie rekonesansu dziennikarzy "Gazety Wyborczej".Mężczyzna, który dokonał trzech napadów na banki w Krakowie jest już w rękach policji - dowiedział się reporter RMF FM Marek Balawajder. Antyterroryści zatrzymali 35-latka w jego mieszkaniu w Nowej Hucie. drab przyznał się do winy. Został już aresztowany na trzy miesiące. W Warszawie zakończono 67. czempionat kraju w szachach. Bezkonkurencyjni okazali się Mateusz Bartel z Polonii Wrocław i Monika Soćko z Hetmana Szopienice Katowice. Policjanci ze Stargardu Szczecińskiego (Zachodniopomorskie) zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który przez ostatnich pięć lat ukrywał się przedtem wymiarem sprawiedliwości. Wpadł, bo pił chmiel w miejscu publicznym, co jest wykroczeniem.

Piraci żądają okupu za "Arctic Sea"


Ponad dwa tygodnie po porwaniu zażądano okupu za frachtowiec "Arctic Sea" - twierdzi fińska policja.

Sztywne spotkanie z Tuskiem i dopisek po Chlebowskim


powyżej siedem godzin trwało przesłuchanie przed komisją hazardową wiceministra finansów Jacka Kapicy. Śledczy, w starym składzie z przywróconymi posłami PiS, pytali bez awantur i wchodzenia sobie w słowo. A Kapica opowiadał o "sztywnym spotkaniu z Donaldem Tuskiem", o rozmowie ze Zbigniewem Chlebowskim i o notatce z tego spotkania.

Irak: rośnie kwota ofiar zamachu


Do co najmniej 50 wzrosła kwota zabitych w trzech samobójczych zamachach bombowych, dokonanych w niedzielę w Bagdadzie - poinformowała filia dpa, powołując się na iracką policję. Rannych jest ok. 200.

Massa będzie faworytem


Po wypadku Felipe Massy z ubiegłego sezonu nie ma chyba ani śladu. Brazylijczyk po raz kolejny był najszybszy - chociaż w trakcie przedpołudniowej sesji środowych testów na torze w hiszpańskim Jerez. coraz lepsze czasy padały po południu - Sebastian Vettel z Red Bulla wykręcił optymalny czas dnia - 1.22,593. Robert Kubica nie startował.

Tragiczna pomyłka sił NATO w Afganistanie


Pięciu cywilów zostało omyłkowo zabitych w wyniku ostrzału z powietrza przez siły ISAF na południu Afganistanu. Ranne zostały dwie osoby. incydent ten nie był związany z ofensywą sił koalicyjnych w prowincji Helmand.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.