Leekens raz jeszcze selekcjonerem reprezentacji Belgii


Georges Leekens ponownie został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Belgii. Zastąpił Holendra Dicka Advocaata.

Prezydent Islandii Olafur Ragnar Grimsson nie podpisze ustawy, na mocy której brytyjscy i holenderscy klienci islandzkiego internetowego funduszu inwestycyjnego Icesave otrzymaliby odszkodowanie za straty poniesione z powodu jego bankructwa w szczytowej fazie kryzysu finansowego. Piłkarze Kamerunu po słabym meczu z Japonią (0-1) muszą w sobotę wygrać, by uchronić szansę awansu do 1/8 finału. Ich rywale - Duńczycy - po porażce z Holandią 0-2 mają jednak ten sam problem. Początek spotkania w Pretorii o godz. 20.30. Brązowa medalistka olimpijska w narciarskim sprincie Słowenka Petra Majdic wycofała się z igrzysk w Vancouver. Badania lekarskie wykazały złamanie czterech żeber i skaza opłucnej - poinformowała agencja prasowa SID.Chińska stolica finansowa, Szanghaj, jest najbardziej zanieczyszczoną metropolią wybrzeża Pacyfiku, w wyższym stopniu niż Tokio i Sydney. Nie milkną spekulacje na przedmiot nowych transferów Manchesteru City. Z angielskim klubem łączone są największe piłkarskie nazwiska. teraz w kręgu zainteresowania "The Citizens" znalazł się Zlatan Ibrahimović z Barcelony i Douglas Maicon z Interu Mediolan. Brytyjski koalicyjny rząd przedstawił plany swoich działań na najbliższe pięć lat. To synteza, a dodatkowo ustępstwo programów wyborczych konserwatystów i liberałów. Jeszcze w tym roku obrachunkowym wydatki rządowe zmniejszone zostaną o sześć miliardów funtów. wejście do strefy euro za kadencji rządów Camerona i Clegga nie wchodzi w grę.

ranga Korei Płn. w noworocznym komunikacie, opublikowanym w piątek, zadeklarował wolę denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego, dając nadzieję na ożywienie rozmów sześciostronnych i kropka nad i programu nuklearnego Phenianu - pisze AP.

II wojna światowa rozpoczęła się od paktu Ribbentrop-Mołotow - napisał watykański kronika "L'Osservatore Romano" w doba po 70. rocznicy podpisania dokumentu, który przesądził o losach początku wojny. Litewska Państwowa inspekcja Językowa wymierzyła w środę karę grzywny w wysokości 450 litów (ponad 470 złotych) właścicielowi firmy przewozowej w rejonie wileńskim za położenie na jej autobusach podwójnych - polskich i litewskich - nazw tras.

Piast Gliwice przełamał fatalną serię 11 meczów bez zwycięstwa. Gliwiczanie pod wodzą nowego trenera Ryszarda Wieczorka wygrali zasłużenie w Wodzisławiu z Polonią Bytom 1-0 (1-0). Władze Arabii Saudyjskiej poinformowały w sobotę o śmierci czterech pielgrzymów, zarażonych wirusem A/H1N1. Hadż - pielgrzymka muzułmanów do Mekki - rozpoczyna się za cztery dni. Wszystkie ofiary grypy A/H1N1 (zwanej też świńską grypą) były cudzoziemcami. klan Clary Amado, pasażerki Airbusa A330, który spadł 1 czerwca do Atlantyku, pozwała linie lotnicze Air France w związku z katastrofą, w której zginęło 228 osób.Koszykarze Phoenix Suns, którzy rozpoczęli sezon od czterech kolejnych zwycięstw zanotowali pierwszą porażkę w rozgrywkach. Ekipa z Arizony przegrała na wyjeździe z Orlando Magic 100:122. apetyczny mecz rozegrał Marcin Gortat. Solidarnie swoje mecze wygrali mistrzowie NBA z dwóch ostatnich lat; Boston Celtics i LA Lakers. współzawodnictwo tenisowy WTA w nowozelandzkim Auckland został we wtorek na treściwie przerwany, gdy służby porządkowe znalazły podejrzaną paczkę na trybunach. publiczność musiała opuścić korty. Na kary wieloletniego więzienia sąd w Sarajewie skazał dwóch Serbów bośniackich za zbrodnie na bośniackich Muzułmanach w trakcie wojny w latach 1992-95.

nad 2 tys. ofiar trzęsienia ziemi w Tybecie


Nieustannie rośnie ilość ofiar trzęsienia ziemi w Tybetańskim Regionie Autonomicznym w Chinach. podług ostatnich oficjalnych danych, w katastrofie zginęło 2039 osób. Chińskie władze zdecydowały, że wtorek będzie dniem żałoby narodowej.

Pożary zagrażają przedmieściom Los Angeles


Pożary wysuszonych przez długotrwałą wysoką temperaturę i całościowy brak opadów lasów i zarośli zagrażają przedmieściom Los Angeles zaś znajdującym się na górze Mt. Wilson masztom ośrodka telekomunikacyjnego.

Euro 2012: Rząd Ukrainy zatwierdził 18 mld hrywien dla Lwowa


Ukraiński szczebel przyjął uchwałę o przeznaczeniu ponad 18 mld hrywien (ok. 7 mld zł) na przygotowania Lwowa i obwodu lwowskiego do piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku - poinformował boss lwowskiej obwodowej administracji państwowej (LOAP) Wasyl Horbal.

Poważna kontuzja Modricia - szlagiery nie dla niego


działacze Tottenhamu Hotspur potwierdzili, że w spotkaniu przeciw Birmingham poważnej kontuzji nabawił się pomocnik, Luca Modrić.

Przerwano tok Demjaniuka


Monachijski sąd odwołał planowaną na środę rozprawę w procesie Johna Demjaniuka, domniemanego strażnika w hitlerowskim obozie zagłady w Sobiborze. Powodem jest choróbsko oskarżonego.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.