Leekens znowu selekcjonerem reprezentacji Belgii


Georges Leekens znowu został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Belgii. Zastąpił Holendra Dicka Advocaata.

Francuzi, tak jak Amerykanie, uważają, że prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad blefował, gdy zapewniał, że jego brzeg ma opcja wzbogacenia uranu do poziomu niezbędnego do budowy bomby atomowej. Kraje Unii Europejskiej przekażą z budżetu UE i budżetów narodowych ponad 420 mln euro pomocy krótko- i długoterminowej dla spustoszonego trzęsieniem ziemi Haiti. Wyślą także ok. 150 policjantów w ramach europejskiej żandarmerii - wynika z deklaracji po nadzwyczajnym posiedzeniu w poniedziałek ministrów państw UE w Brukseli. kilka godzin trwała przygoda Tracy'ego McGrady'ego z Sacramento Kings. Po wymianie pomiędzy Rockets i Kings, byliśmy świadkami trójstronnej umowy pomiędzy Kings, Rockets i Knicks.Czeki na sumę ponad 67 tysięcy euro znalazł prowadzący miejskiego autobusu w Rzymie i już oddał policji. rozumie się samo przez się jedynie, że czeki należały do cudzoziemki. Prezydent USA Barack Obama nie przypuszczalnie odłożyć lokalny i pepik sam na sam z rozgniewaną Rosją - ocenia niemiecki memoriał "Sueddeutsche Zeitung" w komentarzu na myśl doniesień o możliwej rezygnacji Stanów Zjednoczonych z tarczy antyrakietowej. Gazeta pisze o "powolnej śmierci" projektu tarczy od czasu objęcia władzy w USA dzięki prezydenta Baracka Obamę. Nie pomogły upomnienia i Polska potem nie wdrożyła prawidłowo unijnej dyrektywy z 2000 roku, zakazującej jakiejkolwiek dyskryminacji w miejscu pracy - uznała w czwartek komitet Europejska. obok otwierając drugi następstwo postępowania przeciwko Polsce w tej sprawie.

W poniedziałek rankiem przywrócone zostało przejście Wierchnij Łars-Kazbegi na granicy rosyjsko-gruzińskiej, zamknięte przez Moskwę ponad trzy lata temu - podała przedstawicielstwo AFP.

Dawid Janczyk, jaki niewymownie radzi sobie w tym sezonie w lidze belgijskiej zmienia klub! Jak dowiadujemy się z "Super Expressu", wychowanek Sandecji dziewiczy Sącz zmieni w krótkim czasie KSC Lokeren na Germinal Beerschot Antwerpia. Jakub Błaszczykowski został oficjalnie ogłoszony Ambasadorem Nowego Rakowa Częstochowa. Jeden z najlepszych polskich zawodników przenigdy nie krył, że jego piłkarskie powód są tylko pod Jasną Górą.

koalicja rozpoczyna nieformalne negocjacje w sprawie obsady nowych stanowisk, a Polska już zablokowała jedną z kandydatur. Chodzi o byłego premiera Finlandii Paavo Lipponena, kandydata na szefa unijnej dyplomacji, jaki jest powiązany z budującą Gazociąg nordowy spółką Nord Stream. Prowizoryczna ewenement wybuchła na zewnątrz greckiego ministerstwa prasy w Atenach. Jak podaje tamtejsza policja, erupcja nie spowodowała ofiar między ludzi. Zniszczone zostały acz fragmenty budynku. Adwokaci byłego esesmana Heinricha Boere, oskarżonego o zamordowanie trzech holenderskich cywili w 1944 r., zażądali umorzenia procesu, powołując się na unijny praca pisemna Lizboński, który wszedł w życie we wtorek.Sergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji powiedział, że zrobi całość co możliwe, aby zbadać przyczyny katastrofy, w której zginął prezydent krajowy Lech Kaczyński. w trakcie mszy kanonizacyjnej w Bazylice świętego Piotra Benedykt XVI ogłosił świętymi pięcioro błogosławionych, wśród nich arcybiskupa Warszawy w okresie powstania styczniowego Zygmunta Szczęsnego Felińskiego (1822-1895). Tak jak w Stanach Zjednoczonych nie podsłuchują nigdzie - wolno by swobodnie stwierdzić. Jak się chociaż okazuje, więcej zezwoleń na podsłuch obywateli niż w USA, wydaje się w Bułgarii. Tak chociaż twierdzi pamiętnik "Standard".

Braehmer obronił tytuł mistrza świata WBO


język niemiecki bokser Juergen Braehmer obronił tytuł mistrza świata organizacji WBO w wadze półciężkiej. Na ringu w Hamburgu pokonał za pośrednictwem fachowy nokaut w piątej rundzie Argentyńczyka Mariano Plotinsky'ego.

Vuelta a Espana: Bodnar dziesiąty w prologu


Maciej Bodnar zajął znakomite, dziesiąte pozycja w prologu wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana - jeździe indywidualnej na czas, która odbyła się w Assen w Holandii. introdukcja wygrał i założył złotą koszulkę lidera profesjonalista od tego typu prób, odźwierny Fabian Cancellara.

Wizards pogrążają się w kryzysie


16. porażka z około Washington Wizards stała się faktem. Podopieczni Flipa Saundersa obok świetnej postawy Andraya Blatche (31 pkt, 10 zb., 3 bl.) musieli zdawać sobie sprawę wyższość "Rakiet" z Houston 94:98 i pogrążają się w niechlubnym rekordzie klubu.

Polacy chcieliby Angeli Merkel


To Angela Merkel powinna zostać prezydentem Unii Europejskiej - wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej" przez GfK Polonia. Za obecną kanclerz Niemiec opowiedziało się 28 proc. ankietowanych.

Miss Wirginii została nową Miss Ameryki


22-letnia szatynka Caressa Cameron, miss Wirginii, została tegoroczną Miss Ameryki. Wybory najpiękniejszej Amerykanki odbyły się w sobotę wieczorową porą w Las Vegas.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.