Obama: straszna rzecz Ormian jedną z największych okropności XX wieku


Amerykański prezydent Barack Obama nazwał masakra Ormian popełnione pod dosyć tego istnienia królestwo osmańskiego "jedną z największych okropności" XX wieku. W sobotę obchodzona jest 95. rocznica rzezi Ormian z wykorzystaniem Turków.

Nie będzie sankcji gospodarczych wobec Mińska - twierdzą, zapytani o taką wybór za pomocą białoruskie rozgłośnia Swaboda deputowany do parlamentu Ihar Karpienka i samodzielny ekonomista Jarasłau Ramanczuk. Obaj wskazują na wagę relacji gospodarczych z Białorusią. Na warszawskich Powązkach, z wojskowymi honorami pochowano dziś po południu w rodzinnym grobie wiceministra obrony narodowej Stanisława Jerzego Komorowskiego, który zginął tragicznie w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. Andrzej Strejlau, kto będzie uczestniczył w pracach komisji PZPN opiniującej kandydatury na trenera reprezentacji Polski, uważa, że taka kolektywna forma wyboru selekcjonera jest właściwa. Obawia się jednak, czy dwa tygodnie nie okażą się nadto krótkim okresem, by podjąć ostateczną decyzję.dubel osoby zginęły, a jedna została ranna w wyniku strzelaniny, do której doszło około południa w Bonn na zachodzie helmut - podała policja. - Katarczykom zabrakło czasu na sprecyzowanie spraw formalnych, tak by mogli wejść w prawa inwestora – to był powód, dla którego transakcja nie została sfinalizowana - powiedział w TVN 24 Aleksander Grad, tłumacząc, dlaczego Katarczycy nie wpłacili pieniędzy w wyznaczonym terminie za polskie stocznie. Jedna postać zginęła w zderzeniu osobowego lanosa z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 1 (Łódź-Gdańsk) w Ozorkowie (Łódzkie). droga jest w tym miejscu całkowicie zablokowana; zorganizowano objazdy - poinformował oficer dyżurny łódzkiej straży pożarnej.

Polscy menedżerowie okazują się optymistami, i to w większym stopniu niż się spodziewano. Ich ustosunkowanie się mierzy indeks PMI, a jego grudniowy odczyt na poziomie 52,4 pkt - taki sam jak w listopadzie - jest Stworzyciel od marca 2008 roku. A rynek oczekiwał spadku.

Za kilkanaście dni uczniowie poznają wyniki próbnej matury z matematyki - ustalił reporter RMF FM Paweł Świąder. Każda szkoła powinna uzyskać dokładne zestawienie liczby zdobytych przy użyciu ucznia punktów w każdym zadaniu. członek rządu Katarzyna kuluar utrzymuje jednak, że wgląd do arkuszy, którego domagali się i maturzyści, i nauczyciele, będzie niemożliwy. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zapowiedział, że będzie namawiał kluby parlamentarne, aby komisja śledcza ds. "afery hazardowej" była jak w żadnym razie liczna, bo taka może skutecznie działać. Jego zdaniem, powinna odzwierciedlać układ większościowy, jaki obecnie jest w Sejmie. Projekty uchwał w sprawie powołania komisji śledczej ws. "afery hazardowej" złożyły kluby PiS i Lewicy. Najprawdopodobniej w tym tygodniu swój projekt złoży też PO.

Dzisiaj przed hazardową komisją śledczą stawił się wcześniejszy członek męski zarządu Totalizatora Sportowego Sławomir Łopalewski. komisja ma przesłuchać i innego byłego członka zarządu tej spółki Piotra Goska i obecnie zasiadającego w zarządzie Grzegorza Sołtysińskiego. - To decyzja, która daje pewną szansę - mówił Stefan Niesiołowski o decyzji Zbigniewa Chlebowskiego o zawieszeniu członkostwa w partii i klubie PO. Jednocześnie miał pretensje do opozycji, która żąda natychmiastowego usunięcia Chlebowskiego. jeszcze w tym tygodniu na aukcji internetowej zostaną sprzedane prawa autorskie do amatorskiego nagrania Marilyn Monroe, która spędza czas z przyjaciółmi. Takie informacje przekazał mężczyzna, który znalazł film prowadząc badania związane ze śmiercią aktorki.Mirosław Drzewiecki zakończył trwający od lutego urlop i wraca do swoich obowiązków - poinformowała dyrektorka biura poselskiego Drzewieckiego w Łodzi Izabella Fluderska-Mucha. Gliwicki sąd aresztował bandytę, który po obfitym obiedzie w miejscowej restauracji, opuścił ją nie płacąc. jednak zazwyczaj w podobnych przypadkach kilkunastodniowy areszt to już docelowa grzywna za wykroczenie, tu będzie wstępem do procesu, w którym 36-latkowi będzie groziło 12 lat więzienia. Na FC Barcelonę nie ma mocnych. trudno wszelako było się spodziewać, że tymi, którzy poskromią mistrza Hiszpanii będą piłkarze Realu Valladolid. "Barca" - jakkolwiek na wyjeździe - była zdecydowanym faworytem spotkania i nie omieszkała pokazać, że nie bezpodstawnie. Pokonała Real 3:0.

Złomiarze wstrzymali filozofa


Teheran wstrzymuje stawianie pomników, m.in. perskiego filozofa Awicenny. Powodem są kradzieże dziewięciu rzeźb z brązu, do jakich doszło w ostatnich tygodniach na ulicach irańskiej stolicy.

Ryś czyha za zakrętem?


W kanadyjskim Whistler, gdzie rozgrywana będzie część konkurencji igrzysk olimpijskich w Vancouver, pojawił się nieziemski drapieżnik. Zwierzę, najprawdopodobniej rysia, zauważono w poniedziałek w okolicach toru bobslejowego.

Pawlak pierwszy na kłótnia


Komitet Wyborczy Waldemara Pawlaka w sobotę o 12. złożył w PKW nie 100, a 190 tysięcy wymaganych podpisów. przywódca ludowców jest pierwszym pośród 17 kandydatów na prezydenta, kto tego dokonał.

jaranie wyszkoli nam laskarzy


Poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca polskich hokeistów na trawie. Został nim zioło Bas Dirks i tym samym "biało-czerwoni" laskarze po raz pierwszy w historii mają trenera z zagranicy.

Wielka niepoprawne funkcjonowanie kontroli lotów w USA


Awaria komputerowego systemu obsługi lotów w Stanach Zjednoczonych. niemało lotów zostało odwołanych lub jest opóźnionych. Władze USA zapewniają, że nie ma zagrożenia dla pasażerów.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.