Rosja: Komuniści krytykują władze za Katyń


Komunistyczna partia Federacji Rosyjskiej (KPRF) skrytykowała władze Rosji za to, że te "nie raczywszy zapoznać się ze wszystkimi dokumentami, już niejednokrotnie przeprosiły Polskę za Katyń".

Piłkarze ręczni z Islandii pokonali 35:34 reprezentację Norwegii w meczu I grupy fazy zasadniczej mistrzostw Europy. Ta wygrana zagwarantowała Islandczykom awans do półfinału rozgrywanej w Austrii imprezy. Prokurator całościowy Andrzej Seremet rozmowie z "Polską" mówi, że w najbliższych dniach Rosjanie powinni wysłać nam pierwszą część materiału dowodowego, jaki zebrali. komitet Europejska zwróciła się do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, by obniżył stawki hurtowe, które operatorzy płacą za połączenia z siecią Play. Stawki te są ok. dwuipółkrotnie wyższe od tych, jakie Play płaci tym operatorom.Możliwe, iż Polska będzie musiała zapłacić unijne kary za niespełnienie kryteriów Unii europejskiej odnoście śmieci – twierdzi w najnowszym wpisie na swoim blogu Zbigniew Kuźmiuk. nawet komisje śledcze obecnej i poprzedniej kadencji Sejmu nie cieszyły się taką popularnością. O godzinie 9 rozpoczęło się pierwsze posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZN mającej przewertować sprawę stosowania dopingu przez Kornelię Marek, a do prawdziwego najazdu szykują się media. Na posiedzeniu ma zjawić się zawodniczka, która po igrzyskach w Vancouver zapadła się pod ziemię. Prokuratura musi wykonać kolejne badania DNA, by ustalić, czy ciało znalezione w Wiśle wypada do zaginionego szyfranta Stefana Zielonki - dowiedział się reporter RMF FM Roman Osica. Badania przeprowadzone do tej pory nie rozwiały wątpliwości, skoro wzajemnie się wykluczyły. detektyw wykonali testy niedokładnie: pobrano próbki przeciwnie z dwóch miejsc ciała znalezionego w Wiśle.

Na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat skazał krakowski sąd lekarza Jacka C., oskarżonego o seksualne wykorzystanie pacjentki w trakcie zabiegu odtruwania alkoholowego.

premier Włoch Silvio Berlusconi oświadczył, że nie poda się do dymisji, jeżeli otrzyma decyzja skazujący w jednym z jego procesów, które zostaną lada dzień wznowione. W nagłych, lokalnych powodziach spowodowanych ulewą zginęło w piątek co najmniej 20 osób na zatopionych kempingach w stanie Arkansas, w odległości ok. 120 km od Little rock - poinformowała policja.

Kraj nad Wisłą pracownicy jest rozbita. Tak uważa zdecydowana większa część komentatorów. I tak słabą reprezentację w meczu ze Słowacją czekają dodatkowe osłabienia - w środę nie zagra dwóch piłkarzy, którzy grali z Czechami. A później? Będzie lecz wciąż gorzej. Wiceprezes PZPN Antoni Piechniczek dość jednak nie uważa, że coś jest nie tak. - Rodzi się normalna reprezentacja. Jest świetna atmosfera - zapewnia w jednym z wywiadów. Andrzej Olechowski, kto zdobył zaledwie 1,2 procent głosów wyborców przyznaje: - Porażka, nie ma wątpliwości. Na bodajże liczyłem na poważniejszy wynik. Grzegorz Napieralski nie zwalnia tempa kampanii. o świcie już o godz. 5.30 pojawił się przed dawną hutą im. T. Sendzimira w krakowskiej Nowej Hucie. kandydat SLD rozdawał robotnikom jabłka "na górujący dzień".Szczegóły pracy komisji badającej katastrofę prezydenckiego samolotu objęte są zasadą poufności - powiedział pryncypał MSWiA Jerzy Miller w czasie posiedzenia sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Policja odnalazła właściciela amstafa, którego kostucha poruszyła naszych czytelników i widzów TVN 24. suczka po pierwsze wpadła pod pociąg, a w przyszłości ranna, z wyrwaną nogą, umierała przywiązana niedaleko wiadukcie kolejowym w Koninie. sześć pasażerskich promów utknęło w lodach zamarzniętego Morza Bałtyckiego, podaje szwedzkie radio. Szwedzi i Finowie walczą z pogodą wysyłając na bezdno lodołamacze.

Szkoliło go KGB, dziś chroni naszych rezerw gazu


Wojciech J., stary ochrony Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, człowiek, kto strzeże naszych rezerw gazu był na szkoleniu w KGB i utrzymywał kontakty z osobami podejrzanymi o postępowanie w mafii - informuje "Rzeczpospolita".

"Jarosław potrzebuje trochę czasu, żeby zabliźniły się jego rany"


"Rzeczpospolita": "Jarosław potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby zabliźniły się jego rany" - mówi w wywiadzie dla "Rz" europoseł PiS Marek Migalski.

Sikorski krytykuje rosyjskie manewry


"Nieprzyjaznym aktem" ze okolica Rosji nazwał, przebywający z wizytą w USA minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, niedawne manewry wojsk rosyjskich na Białorusi, komentowane jako protest siły poniżej Polski.

paralelny do bin Ladena. Amerykanie przepraszają


uprzedni sekretarka łączny hiszpańskiej komunistycznej Zjednoczonej Lewicy (IU) poczuł się dotknięty tym, że FBI użyło jego zdjęcia do stworzenia portretów dwóch terrorystów Al-Kaidy - Osamy bin Ladena i Atiyaha Abd al-Rahmana. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Madrycie już dwukrotnie przeprosiła za osobisty błąd.

Wnuczka zwyzywała babcię. Babcię aresztowano


Amerykańska policja aresztowała 73-letnią kobietę za to, że uderzyła swoją wnuczkę, która wcześniej w szeregu przypadków ją wyzywała i obrażała - podaje portal newsru.com.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.