Jest potwierdzenie: To łepetyna Gongadzego


Fragmenty czaszki, odnalezione pod wystarczy lipca pod Kijowem, należą do zamordowanego w 2000 r. dziennikarza prasa periodyczna internetowej "Ukrainska Prawda" Georgija Gongadzego - oświadczyła w czwartek Wałentyna Tełyczenko, adwokat wdowy po dziennikarzu Myrosławy Gongadze.

W pierwszych dniach po próbie zamachu na aeroplan linii Northwest władze USA broniły procedur na lotniskach, twierdząc, że ogół było w porządku i zostały dopełnione. w tej chwili prezydent Barack Obama bije w te procedury: - Środki bezpieczeństwa w komunikacji lotniczej zawiodły w sposób systemowy i całkowicie niedopuszczalny - oświadczył. Dodał, że władze federalne muszą wykonywać szybko, aby skreślić słabe punkty systemu ochrony kraju. W czwartek Obama ma otrzymać para pierwsze analizy stosunki incydentu. z powodu znakomitej postawie i dwóm trafieniom Didiera Drogby Chelsea Londyn przynajmniej na 24 godziny powróciła na fotel lidera szef rządu League. Zepchnąć może ich w niedzielę Manchester United. W sobotę The Blues pokonali u siebie West Ham United 4-1. obok zastrzeżeń Holandii i W. Brytanii przywódcy państw UE zdecydowali w czwartek na szczycie w Brukseli o rozpoczęciu negocjacji członkowskich z Islandią. prócz tego potwierdzili decyzję ministrów finansów, by Estonia stała się od 1 stycznia 17. krajem strefy euro.Litewska Państwowa inspekcja Językowa wymierzyła w środę karę grzywny w wysokości 450 litów (ponad 470 złotych) właścicielowi firmy przewozowej w rejonie wileńskim za rozlokowanie na jej autobusach podwójnych - polskich i litewskich - nazw tras. Posłowie chcą, aby w każdym pociągu powstała strefa całkowitej ciszy, w której nie będzie można rozmawiać za pośrednictwem telefon komórkowy, słuchać muzyki, a nawet głośno rozmawiać ze współpasażerami. Wkrótce ruszą prace nad odpowiednim projektem - informuje radio TOK FM. Osama bin Laden wziął zadłużenia za próbę zamachu na płatowiec linii lotniczych Northwest Airlines z 25 grudnia minionego roku - informuje Al Jazeera. Katarska telewizornia poinformowała, że posiada nagranie przywódcy Al-Kaidy.

Adam Małysz pył w piątek powody do zadowolenia. perfekcyjny własny skoczek zajął zupa lokalizacja w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się w Lillehammer.

Ambasadorowie państw NATO wyrazili w środę wstrząs rosyjsko-białoruskimi ćwiczeniami wojskowymi, przeprowadzonymi we wrześniu w pobliżu Polski. W trakcie manewrów ćwiczono m.in. wybuch na nasz kraj. Brutalne starcia Kurdów z policją we wschodniej Turcji na przedmieściach miasta Van. Demonstranci protestowali przeciwko więzieniu przywódcy rebeliantów, Abdullaha Ocalana.

Agnieszka Radwańska wygrała dalszy mecz w wielkoszlemowym turnieju Australian Open (z pulą nagród 22,14 mln dol. austral.) na twardych kortach w Melbourne Park. Polska tenisistka, rozstawiona z numerem dziesiątym, pokonała w czwartek Rosjankę Ałłę Kudriawcewą 6:0, 6:2. Marcin Lijewski nie poleci w środę do Austrii na towarzyski konkurs piłkarzy ręcznych w Wiener Neustadt i do poniedziałku będzie trenował indywidualnie w kraju. Strzelec wyrównującej bramki dla italianiec w meczu z Irlandią, Alberto Gilardino nie potrafił skryć satysfakcji, że tak ciężko przyczynił się do awansu swojej kadry na mundial.Ministrowie spraw zagranicznych państw należących do G8 przyjęli w poniedziałek o wzór "inicjatywy" ekonomicznej dotyczącej regionów przygranicznych między Afganistanem i Pakistanem - poinformował stary kanadyjskiej dyplomacji Lawrence Cannon. Na Litwie tylko 10 proc. lekarzy i personelu medycznego wyraziło wstępną chęć zaszczepienia się przeciwko wirusowi A/H1N1 - poinformował w piątek minister zdrowia Algis Czaplikas. członek rządu nie potrafił wyjaśnić, z jakiego powodu personel służby zdrowia sceptycznie odnoszą się do tych szczepień. Około 11 milionów osób jest w Rosji pozbawionych wody pitnej - oświadczył język rosyjski wicepremier Aleksandr Żukow na przestrzeni międzynarodowego forum w Moskwie poświęconego wodzie pitnej.

Wielka Brytania pod wodą


Pozrywane mosty, zalane domy, helikoptery i łodzie pędzące na ratunek - ta wyglądały ostatnie 24 godziny w północnej Anglii. Wyspiarze walczą ze skutkami ulewnych deszczów. Co najmniej jedna postać nie żyje - to policjant, który kierował samochody na objazdy, kiedy zarwał się most.

Kumbev i Ekwueme w drużynie ME Legii


Podczas porannych zajęć z pierwszą drużyną nie ćwiczyli Martins Ekwueme natomiast Pance Kumbev. Nigeryjczyk i Macedończyk rozpoczną zajęcia z zespołem Młodej Legii.

UE znalazła sposób na niepokornego prezydenta


Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Barroso zaapelował prezydenta pepik Vaclava Klausa o dymisjonowanie "sztucznych barier" i podpisanie ratyfikacji Traktatu z Lizbony. Wykluczył renegocjacje traktatu i przypomniał o odpowiedzialności Czech jako członka UE, który ma obowiązek honorować zobowiązania wobec innych państw członkowskich i prawa międzynarodowego.

Lech w najlepszej kondycji biznesowej


Lech Poznań zanim Wisłą Kraków i Legią stolica Polski - to czołówka rankingu opracowanego za pośrednictwem firmę doradczą Ernst & Young, która zbadała biznesową kondycję klubów piłkarskiej ekstraklasy.

wygrana bezbłędnego Svendsena


Norweg Emil Hegle Svendsen nie pomylił się ani razu na strzelnicy i na skutek temu wygrał zaliczany do klasyfikacji biathlonowego Pucharu Świata bieg na 15 km ze startu wspólnego w niemieckim Ruhpolding.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.