Wielkanoc w "Kocham Cię Polsko"


3 kwietnia, w Wielką Sobotę, specjalne wielkanocne wydanie programu "Kocham Cię Polsko". W świątecznym odcinku do rywalizacji stanęli aktorzy najpopularniejszych seriali TVP2. W drużynie Kasi Zielińskiej dzielnie walczyli aktorzy serialu "Barwy szczęścia", zaś po stronie Marzeny Rogalskiej zobaczymy gwiazdy "M jak Miłość".

"Faith Divides Us - Death Unites Us", nowy album angielskiej grupy Paradise Lost wylądował na 16. miejscu najlepiej sprzedających się, rockowych płyt w Wielkiej Brytanii. firma Gutek błona fotograficzna na październik zaplanowała premierę kolekcji płyt DVD z filmami Michelangelo Antonioniego. formacja Everything Is Made In China zapowiedziała polską trasę koncertową.aktor jest faworytem do głównej roli męskiej w filmowej adaptacji trylogii "Millennium" Stiega Larssona. Koncertem religijnej muzyki żydowskiej w wykonaniu zespołu Hagada rozpocznie się w piątek wieczór w Kielcach Międzynarodowy przegląd Muzyki Organowej i Sakralnej "Anima Mundi" (Dusza Świata). Cykl imprez - pod patronatem biskupa kieleckiego - zakończy się 2 maja. Pozakonkursowym pokazem najnowszego dzieła francuskiego reżysera Claude'a Lelouche'a "Kobieta i Mężczyźni" ("Ces Amours La") w czwartek rozpoczął się 32. internacjonalny festiwal kinematograficzny w Moskwie.

Triumfatorka Eurowizji, 19-letnia Lena Meyer-Landrut, zdradziła portalowi INTERIA.PL, że ma zamierzenie wciąć udział w kolejnej edycji tego najpopularniejszego konkursu piosenki w Europie.

Lemmy z Motorhead nie żałuje bycia złym ojcem. Dlaczego? Sosnowiecki Horrorshow to klasycy i gawęda polskiej sceny oi! / streetpunk / ska, których w tej chwili możemy posłuchać na wznowionej płycie kompaktowej.

Najbliższy obręb programu "You Can Dance" poświęcony będzie castingowi, jaki odbył się w Krakowie. Już teraz zapraszamy do obejrzenia dwóch materiałów, które publiczność telewizji TVN zobaczą wówczas w środę wieczór. Ich bohaterami będą Tomasz Barański (były chłopak znanej tancerki Edyty Herbuś) i świetny zespół krumpowy, którego występ zachwycił jurorów! Można już oglądać najnowszy clip Trentemollera zatytułowany "Sycamore Feeling". teaser komedii "The Other Guys" z Willem Ferrellem i Markiem Wahlbergiem trafił właśnie do sieci.W ramach II Festiwalu Solidarności, podczas Dni Wolnej Kuby odbył się premierowy demonstracja filmu dokumentalnego "Cuba Libre" w reżyserii Andrzeja Słodkowskiego, w którym reżyser próbuje sportretować Kubę - miejsce na ziemi, dokąd za chwilę może odmienić się wszystko - informuje Polski Instytut Sztuki Filmowej. Jacek Milewski za książkę "Dym się rozwiewa" i Max Cegielski za "Oko świata. Od Konstantynopola do Stambułu" zostali tegorocznymi laureatami nagrody im. Beaty Pawlak, przyznawanej polskim autorom za publikacje na kwestia innych kultur, religii i cywilizacji - podaje Fundacja Batorego. pierwszy ślad dziękczynienia za przyszłą beatyfikację Jana Pawła II - tak o płycie "Oratorium Kalwaryjskie" mówią kompozytor Bartek Gliniak i skryba tekstów Zbigniew Książek.

Kiri Te Kanawa wystąpi 25 czerwca w Teatrze Wielkim w Łodzi


Światowej sławy sopranistka Kiri Te Kanawa wystąpi 25 czerwca na jedynym w Polsce koncercie w Teatrze Wielkim w Łodzi. Koncert zakończy sezon dobrze wychowany w województwie łódzkim i sezon artystyczny w łódzkiej operze.

Eurowizja: Wyniki później


atoli nie 9, ale 25 listopada poznamy listę wykonawców zakwalifikowanych do polskich preselekcji do Eurowizji.

Nowa magazyn wydawnictwa Muzeum Auschwitz


500-stronicowa dziennik łódzkiego getta, oparta wyłącznie na tekstach źródłowych - relacjach, pamiętnikach i wspomnieniach - pod tytułem "Kronika według Auschwitz - Litzmannstadt Ghetto" ukazała się nakładem wydawnictwa Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau - poinformował w poniedziałek Paweł Sawicki z biura prasowego muzeum.

Muzeum Warmii i Mazur chce mieć urojony ekwiwalent


prezes Muzeum Warmii i Mazur Janusz Cygański zaproponował zrobienie wirtualnego muzeum. Internauci mogliby w nim oglądać eksponaty związane z regionem, które teraz znajdują się w muzeach w całej Polsce i na świecie.

Meryl Streep i Jeff Bridges na terapii małżeńskiej


Meryl Streep i Jeff Bridges prowadzą negocjacje w sprawie ról w filmie "Great Hope Springs".

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.