Wielkanoc w "Kocham Cię Polsko"


3 kwietnia, w Wielką Sobotę, specjalne wielkanocne wersja programu "Kocham Cię Polsko". W świątecznym odcinku do rywalizacji stanęli aktorzy najpopularniejszych seriali TVP2. W drużynie Kasi Zielińskiej dzielnie walczyli aktorzy serialu "Barwy szczęścia", zaś po stronie Marzeny Rogalskiej zobaczymy gwiazdy "M jak Miłość".

Katowice inaugurują starania o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Z tej okazji 15 maja na ulicy Mariackiej w Katowicach wystąpi m.in. jeden z najpopularniejszych szwedzkich muzyków José González. Wstęp na przedstawienie jest wolny. Wernisaż wystawy grafik Antonio Saury - uznawanego za jednego z najwybitniejszych hiszpańskich malarzy ostatniego półwiecza - odbędzie się w piątek wieczór w katowickiej Galerii Sztuki Współczesnej BWA. własny agenda filmowy "Dzień czekolady", autorstwa Jacka P. Bławuta, zdobył w Cannes międzynarodową Nagrodę ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego - dla twórcy najlepszego scenariusza z Europy Środkowej i Wschodniej.Fanów żużla czeka nie bufet gratka: tegoroczni Mistrzowie nasz wystąpią w serialu "39 i pół". W tym roku żadna z osób powiązanych ze sprawą śmierci Michaela Jacksona nie usłyszy zarzutów karnych. Prokuratura i policja stale albowiem pracują nad dowodami. Premiera "Księżyca w nowiu" coraz bliżej. W sieci właśnie pojawił się mikrozwiastun sequela "Zmierzchu".

Na nowej płycie Ringo Starra znajdzie się dwójka z jego kolegą z The Beatles - Paulem McCartneyem. dzieło "Walk With You" to legenda o przyjaźni.

"Blues Brothers" to klisza rzymskokatolicki - ogłosił watykański memoriał "L'Osservatore Romano" w artykule z okazji przypadającej w środę 30. rocznicy premiery kultowego dzieła w reżyserii Johna Landisa. "Papierowy żołnierz" w reżyserii Aleksieja Germana Ml zdobył Grand Prix - pierwszą nagrodę zakończonego w niedzielę 3. festiwalu Sputnik nad Polską.

Jean-Claude Van Damme planuje wystąpić w kontynuacji filmu z 1991 roku "Podwójne uderzenie", w którym wystąpił w roli... bliźniąt. W Hollywood wszystkie oczy zwrócone są na Kodak Theater. Wieczór oscarowy rozpoczęty. Kto wygra? Czy ze statuetką do krajowy wróci Bartek Konopka? Z powodu trwającej w Polsce żałoby narodowej, przystanek TVN zdecydowała o przeniesieniu drugiego odcinka programu "YCD" na środę 23 kwietnia 2010 r.W 470. notowaniu listy Olis ZPAV na miejscu pierwszym uplasował się krążek łódzkiego rapera O.S.T.R'a "Tylko dla dorosłych". Debiut na wysokiej pozycji zaliczył zespół Raz Dwa Trzy. Nowy utwór od El Da Sensei & The Returners "Ain't Trippin" pojawił się na "falach" rozgłośnia Asfalt. W środę, 11 listopada, z okazji Święta Niepodległości, o godz. 20. publiczność Dwójki obejrzą występ telewizyjne "Kabaretowa Noc Listopadowa", które będzie transmitowane z Teatru Muzycznego w Gdyni.

Ozzy podniosły na na serio


jak Ozzy Osbourne zasiadł do napisania swojej autobiografii, napotkał jeden, patetyczny problem: powikłanie z pamięcią.

Najlepsza płyta ostatnich 25 lat?


Obchodzący 25. rocznicę pierwszego wydania amerykański czasopismo muzyczny "Spin" opublikował listę najlepszych płyt ostatniego ćwierćwiecza.

CETI i "Duch wszechświata"


Grzegorz Kupczyk ujawnia INTERIA.PL pierwsze przymiarki do nowej studyjnej płyty grupy CETI.

Skąd się wzięła Amerykańska Akademia Filmowa?


Jak powstała instytucja, która przyznaje budzące najwięcej emocji nagrody filmowe - Oscary? bajka wydaje się być skomplikowana, ale jest po prostu pełna zmian, gęsta od realizacji pomysłów członków stowarzyszenia.

Megan Fox nie zagra w trzeciej części "Tomb Raider"


Megan Fox nie skorzystała z propozycji zagrania w trzeciej części "Tomb Raider", by nie być porównywaną z Angeliną Jolie.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.