"Polska gra polityczna to muppet show"


Według Wiesława Walendziaka, jednego z założycieli Prawa i Sprawiedliwości, Rzeczpospolita Polska działalność polityczna to aktualnie muppet show. jako przykład "pacynki" podaje Bartosza Arłukowicza z SLD. - Pomyliło mu się reality show "Agent", w którym dawniej występował, z pracą w komisji śledczej - mówi w rozmowie z "Polską. The Times".

szybki się głos, dopiero co wspomnienie po dawnych możliwościach wokalnych - Whitney Houston rozczarowała swoich fanów na koncercie w Australii. "Strata pieniędzy", "beznadziejne, smutne" - komentowali uczestnicy koncertu wychodząc jeszcze przed jego zakończeniem. - Ona nie zabawiłaby martwego szczura - oceniła jedna z zawiedzionych fanek. Maria Kaczyńska pokazała się na okładce grudniowego "Sukcesu". W wywiadzie dla miesięcznika, prezydentowa opowiada m.in. o smutnych świętach Bożego Narodzenia w czasie stanu wojennego. - Nie myślałam w owym czasie o świętach, na odwrót szukałam męża - wyznaje Maria Kaczyńska. powyżej 30 tys. ludzi zgromadziło sięw głównej dzielnicy handlowej stolicy Tajlandii Bangkoku, deklarując, że rozejdą się wówczas wtedy, gdy premier Abhisit Vejjajiva rozpisze nowe wybory.Obowiązujący od 1 stycznia w Berlinie przepis, według którego kagańce w środkach transportu muszą mieć nie na to samo duże psy, ale i maleńkie pieski, przenikliwie podzielił właścicieli tych zwierząt - pisze filia AFP. 31-letniemu weteranowi wojny w Iraku Matthew Millingtonowi przeszczepiono zarażone rakiem płuca, które na potrzeby transplantacji zapisał szpitalowi przedtem śmiercią nałogowy palacz - donoszą w niedzielę brytyjskie media. Po dziewięciu latach pracy, sukcesie na mistrzostwach Europy w Portugalii oraz rozczarowaniu w RPA swoją erę w Grecji zakończył Otto Rehhagel. niemiecki dydaktyk podał się do dymisji.

Joanna Krupa tańczy z gwiazdami, a w wolnym czasie występuje w sesjach fotograficznych. niedawno pokazała się w Playboyu. Zobacz co ma do powiedzenia na sprawa swojej kariery w wywiadzie dla TVN.

Galerie handlowe, życzliwi sąsiedzi, nowe ławki w parku, tancerze "You can dance" – młodzi Polacy redefiniują mniemanie dumy. – Zaczynamy rozumować jak kapitaliści, uwalniamy się z kompleksów – oceniają psychologowie. – W Białymstoku trwa dyskusja jak udoskonalić miasto. Rodzi się ludność obywatelskie – dodają socjologowie. Amerykańska bateryjka rakiet Patriot jest już w Morągu. W morąskiej jednostce wojskowej jest też nad 100 amerykańskich żołnierzy, którzy będą tam stacjonować.

Od amatorskiego męskiego porno za pomocą pedofila w rodzinie do Nicolasa Cage'a wciągającego kokainę: dodatkowy dzień Off zaleta Camery obfitował w troszkę wychowawcze, za to dobre filmy. Z konsternacją przyjęliśmy decyzję o przyznaniu pośmiertnie przywódcy Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) Stepanowi Banderze tytułu Bohatera Ukrainy - powiedział prezydencki minister Mariusz Handzlik. Pracownicy szpitala krytykują rewolta lekarzy, a prezes lekarskiego związku odszedł z pracy.w zamian cegieł - butelki. do głębi 6 milionów. Pewien Argentyńczyk - zafascynowany ideą recyklingu - postawił pięciopokojową "rezydencję" używając jedynie butelek znalezionych na śmietniku i zaprawy murarskiej. Zarezerwowali z wyprzedzeniem i zapłacili 600 zł za wagon dla niepełnosprawnych, w którym szerokie drzwi pozwalają odskoczyć przeciskania się z wózkiem za pomocą ciasne przejście. Ale PKP słowa nie dotrzymało. zespół niepełnosprawnych szerokie drzwi zastała zamknięte i na dodatek... bez klamki. Dyżurny lęborskiej komendy policji w nocy odebrał aparat telefoniczny od kobiety, której czterotygodniowe członek rodu przestało oddychać. Natychmiast wezwał pogotowie, ale na tym nie poprzestał. Telefonicznie instruował matkę co robić, by ocalać życie dziecka. Udało się: chłopczyk odzyskał samokontrola jeszcze przedtem przyjazdem karetki.

Chlebowski wrócił do Sejmu


poprzedni dyrektor klubu PO Zbigniew Chlebowski po dwóch miesiącach nieobecności pojawił się w Sejmie. - Wracam dzień dzisiejszy do pracy w parlamencie - powiedział dziennikarzom. Zadeklarował, że jest gotów stanąć poprzednio hazardową komisją śledczą w każdej chwili.

Połowa PIT-ów już u fiskusa


- Na nad miesiąc nim upływem terminu na kompletacja PIT-ów za dotychczasowy rok, z fiskusem rozliczyło się 48 proc., czyli ok 12 mln podatników - poinformowało ministerium Finansów. resort spodziewa się, że kwiecień, jaki jest ostatnim miesiącem na kompletacja formularza będzie "gorący".

Handel dziećmi; "zwłoki córki zostały spalone"


Pięciu pracowników Szpitala Zachodniego w mieście Meksyk (stolica Meksyku) zostało aresztowanych za rzekomą sprzedaż noworodków. Matki były informowane, że ich dzieci zmarły - informuje serwis independent.ie.

ETA: nie uznajemy tego faszystowskiego sądu


Trzej członkowie baskijskiej separatystycznej organizacji ETA - Igor Portu, Mattin Sarasola i Mikel San Sebastian - stanęli w poniedziałek przedtem sądem. Mężczyźni są oskarżeni o dokonanie zamachu na terenie międzynarodowego lotniska Barajas w Madrycie. Każdemu z oskarżonych grozi 900 lat więzienia.

Australia: Chiński węglowiec stężały z mielizny


Australijskie służby ratunkowe ściągnęły wczoraj z mielizny chiński węglowiec, który ponad siedem dni temu utknął w rejonie Wielkiej Rafy Koralowej. chociaż nie doszło do katastrofy ekologicznej, armatora być może czekać kara w przybliżeniu 23 mln dol. australijskich.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.