Leszkiewicz o procedurze przetargowej dla aktywów stoczni Gdynia


wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz powiedział PAP, że do końca maja zostanie uruchomiona procedura przetargowa dla niesprzedanych w ubiegłym roku części majątku stoczni Gdynia.

profit netto PGE w I kw.'10 wyniósł 899,1 mln zł wobec 887 mln zł konsensusu


pożytek netto Polskiej Grupy Energetycznej przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej w pierwszym kwartale 2010 roku wyniósł 899,1 mln zł - poinformowała spółka w raporcie kwartalnym. plon okazał się zgodny z oczekiwaniami analityków, którzy spodziewali się 887 mln zł.

Kotecki: w 2010 r. do pomyślenia jest ewolucja PKB o nad 2 proc.


wysoki urzędnik ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie nim sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.

Inwestorzy zagraniczni zainwestowali na koniec '09 w SPW 81,8 mld zł


Inwestorzy zagraniczni na wystarczy ubiegłego roku zainwestowali w polskie papiery skarbowe środki o wartości 81 mld 813,28 mln zł poniżej 79 mld 910,30 mln zł na koniec listopada - poinformowało resort Finansów.

Belvedere wprowadza markę Sobieski do Chin i Indii


Związkowcy z Sierpnia '80, jednego z najsilniejszych związków w grupie Fiata w Polsce, ze spokojem przyjęli konsekwencja referendum w fabryce Fiata w Pomigliano d'Arco. - Zobaczymy, jak im pójdzie z uruchomieniem tego samochodu, czy to tak będzie całość dobrze, sprawnie, czy stan będzie taka sama i będą mieli tyle samo klientów co my - komentuje Franciszek Gierot ze związku Sierpień '80

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.