mgła i mocny wiatr na połoninach


W Bieszczadach żyłka atmosferyczne są w tym momencie trudne, wieje porywisty wiatr i widoczności jest ograniczona. W całym paśmie Bieszczad i Beskidu Niskiego impreza turystyczny jest niewielki.

Chińska wysyp z Avatara


Chińska grad Podniebna kolumna Południowa z miasta Zhangjiajie w prowincji Hunan została przemianowana na górę Alleluja Avatar. Władzom chodziło o uhonorowanie filmu Avatar i jego twórców, którzy zainspirowali się chyba lokalnym krajobrazem.

Nowe oznakowania szlaków w Tatrach


Wszystkie tabliczki wskazujące kierunki i okres przebyć na szlakach turystycznych w Tatrach wymieni do końca roku Tatrzański skwer narodowy (TPN). Niektóre z dotychczasowych tabliczek zawierały wałęsający się czas dojścia do celu.

Muzeum Czartoryskich w Krakowie - miniony weekend


W nadchodzący weekend (9-10 grudnia) krakowianie i turyści będą mieć ostatnią okazję, aby ujrzeć zamykane, po kilkudziesięciu latach funkcjonowania, galerie Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.

Muzeum gorzelnictwa w Turwi


Unikatowe dokumenty, akcesoria i maszyny związane z historią gorzelnictwa dostrzec można w muzeum powstałym w gorzelni w Turwi w województwie Wielkopolskim. Większość zabytkowych eksponatów pochodzi z innych wielkopolskich gorzelni.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.