Do samolotu nic bardziej błędnego z pustym pęcherzem


Japońskie linie lotnicze Air Nippon, poszukujące sposobów na zmniejszenie zużycia paliwa, na wybranych trasach będą prosiły pasażerów, aby skorzystali z toalety poprzednio wejściem na warstwa samolotu - informuje agencja AFP.

wycieczka na Pan ekstremum Ameryki Południowej


Z okazji jubileuszu 40-lecia Uniwersytetu Gdańskiego 10-osobowa drużyna pracowników i studentów uczelni uda się za dwa tygodnie na wyprawę na Aconcaguę, położony w Argentynie Przedwieczny zwieńczenie Ameryki Południowej o wysokości 6962 metrów.

Podhale: bardzo dobre predyspozycja narciarskie


Na Podhalu panują wielce dobre dar narciarskie, stoki są przygotowane tak, ze nawet blisko braku opadów bedzie jest dozwolone jeździć. Czynnych jest kilkadziesiąt wyciągów, a na trasach leży od 40 do o tyle o ile 100 centymetrów sztucznego śniegu. Po przejściu halnego ponownie jest mroźno, tak więc armatki śnieżne mogą wykonywać pracę pełną parą.

wolne w domach gwiazd


chociażby gwiazdy znane z rozrzutności i uwielbienia dla luksusu w czasie kryzysu musza zaciskać pasa. Ku radości fanów niektórzy z nich zdecydowali się na wynajmowanie swoich letnich rezydencji.

Rekordowa liczba turystów w Tybecie


Rekordowa wielkość turystów - 5,27 mln - odwiedziła Tybet w pierwszych 10 miesiącach tego roku - podała chińska filia Xinhua, powołując się na władze turystyczne w Lhasie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.