Wspinanie w Maroko


Wylatujemy z Londynu, kierunek- Marakesz, potem kanion Todra, alias skały, wspinanie i skały i wspinanie. Po przylocie zaczynamy się wczuwać w marokańskie klimaty: cena końcowa=cena początkowa podzielona za pośrednictwem 3 negatyw 10 dirhamów, zaleta coś tam gratis.

awanturniczy koniec tygodnia we Wrocławiu i Katowicach


W bliski weekend - 20-22 listopada odbywają się dwaj interesujące imprezy podróżnicze: Przegląd Kultury Studenckiej "W górach jest całość co kocham" we Wrocławiu oraz przegląd Slajdów Podróżniczych w Katowicach.

Lukka - magnolie, Puccini i jedwab


Florencja z Katedrą Santa Maria del Fiore, Piza z Placem Cudów czy Siena z Piazza del Campo robią wrażenie na każdym turyście odwiedzającym włoską Toskanię. aczkolwiek oryginalny toskański wdzięk znaleźć można w tutejszych małych miasteczkach, takich, jak Lukka (Lucca).

Egipt - wolne co więcej późną jesienią


Egipt chyba każdemu kojarzy się ze starożytną kulturą, monumentalnymi piramidami, tajemniczym Sfinksem, życiodajnym Nilem, mumiami faraonów, zagadkowymi hieroglifami i bezkresną pustynią z zielonymi wyspami-oazami. Jeśli do pamiątek wielkiej cywilizacji dodamy wspaniałe plaże nad Morzem Czerwonym i jedne z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania, okaże się, że Egipt to perfekcyjny propozycja na wypoczynek - poniekąd późną jesienią permanentnie czeka tam na nas słońce i wakacyjne temperatury powietrza.

Muzeum Czartoryskich w Krakowie - ostatni weekend


W nadchodzący koniec tygodnia (9-10 grudnia) krakowianie i turyści będą być wyposażonym ostatnią okazję, aby zobaczyć zamykane, po kilkudziesięciu latach funkcjonowania, galerie Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.