Pierwszy nasz musical poświęcony Jacksonowi


"Show The Jaksons" - pierwszy krajowy musical poświęcony Michaelowi Jacksonowi zadebiutuje już 15 grudnia na deskach Teatru Kamienica.

Lady GaGa wystąpi ze sztucznym penisem


Lady GaGa w "piękny, artystyczny" sposób postanowiła skomentować pogłoski dotyczące jej płci. idol wystąpi na scenie z przyczepionym sztucznym penisem.

Common mocny z Kanye Westem


Common i Kanye West stworzyli sobie idealne dryg do pracy nad nowymi płytami. Raperzy spotykają się w studio, ale nieco nie pomagają sobie w bezpośredni sposób.

Sfrustrowany Enrique Iglesias


Niespodziewana porażka reprezentacji Hiszpanii ze Szwajcarią (0:1) w piłkarskich mistrzostwach świata zdenerwowała piosenkarza Erique Iglesiasa. "To był rozgrywka dla kibiców o mocnych nerwach i zdrowym sercu. Jestem sfrustrowany" - przyznał.

syreni gród 2009: o żądzy pieniądza i rozpadzie więzi rodzinnych raz jeszcze


Warszawski festiwal filmowy zmierza ku końcowi. W finałowych pokazach sekcji konkursowych i Mistrzowskiego Dotknięcia nie brakuje mocnych uderzeń i trudnych tematów.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.