weekend ulewny i burzowy


Będzie padać, ale nie w tych rejonach Polski, dokąd powódź pozbawiła tysiące ludzi dachu nad głową. W weekend deszcze nic bardziej błędnego lokalne. A jak burze - to po największej części na wschodzie Polski.

napad zimowych "upałów"


Po fali arktycznego powietrza nadszedł czas na zimowe ocieplenie. W całym kraju gorączka z ponad 25. kreski na minusie wzrosła do zera. Znacznemu ociepleniu towarzyszą obfite opady śniegu. policja ostrzega przed wielce trudnymi warunkami na drogach.

Rzeczpospolita Polska utonęła we mgle


Od samego rana w całym kraju widzialność poważnie utrudniają gęste mgły. W wielu miejscach kraju występują także opady deszczu, a oraz deszczu ze śniegiem. Wzrastająca wysoka temperatura powoduje, że ubywa nagromadzonego od kilku tygodni śniegu.

Jesienna szaruga, ale nie na mozolnie


poniekąd w całym kraju obudził nas deszcz. Meteorolodzy TVN24 mają natomiast optymistyczne informacje - słota potrwa do piątku, a już w sobotę wróci "złota jesień". Kolejna dobra świeża wiadomość jest dla grzybiarzy - kilka dni deszczu spowoduje w lasach zatrzęsienie grzybów.

tornado w USA: 5 ofiar, 58 rannych


Do pięciu wzrosła ilość ofiar tornada, które przetoczyło się w poniedziałek przez Oklahomę. Co najmniej 58 osób jest rannych, w tym dwójka silnie - podały władze stanowe. już agencje pisały o czterech ofiarach.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.