akcja w przyszłości trwa. wata znów przyprawa domy


W ciągu kilku minut przyszła taka woda, że nie zdążyliśmy niemal nic wynieść - mówi właścicielka zalanego domu. Już od północy kilkadziesiąt zastępów straży zmaga się z wielką wodą w małopolskich Dobczycach. - czyn ratunkowa trwa nadal, bo głodne kawałki nie wsiąka już w glebę i pojawiają się kolejne podtopienia - relacjonował w programie "24 Godziny" starosta myślenicki Józef Tomal.

Czekają nas dwa dni pogodowych przyjemności


Kończący się właśnie weekend przyszedł za pośpiesznie o dwa dni. pogoda nie rozpieszczała - zwłaszcza na południu Polski. Ale rozpieści nas w dwa najbliższe dni. pierwszy dzień tygodnia i wtorek w całym kraju będą ciepłe, suche. A Polacy będą... w pracy.

Góry się ściskają


Na szlakach turystycznych w południowej Polsce takiego ścisku jeszcze tego lata nie było. W czwartek na kolejkę na Kasprowy Wierch trzeba było oczekiwać co więcej pięć godzin. jeszcze gorzej jest pod Giewontem. Tutaj problemem jest też kolejka... tak duża liczba że innych turystów chętnych do wejścia na szczyt. - To ostatnie tak ładne dni, dlatego ten tłok - komentują meteorolodzy.

"Woda przyszła nagle"


W ciągu kilku minut przyszła taka woda, że nie zdążyliśmy prawie że nic wynieść - mówi właścicielka zalanego domu. Już od północy kilkadziesiąt zastępów straży zmaga się z wielką wodą w małopolskich Dobczycach. gadka szmatka zalała nad sto domostw, szkołę i krocie ulic. - sytuacja jest bardzo ciężka, straty są ogromne - mówi w TVN24 Paweł Machnicki, wiceburmistrz Dobczyc.

Prognoza pogody: będzie padać, możliwe burze


Dziś przy użyciu cały dzień, bez mała w całej Polsce w dalszym ciągu można spodziewać się opadów deszczu i lokalnych burz. W całym kraju w miarę ciepło, atoli w górach i na Wybrzeży pewność siebie zimniej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.