Idzie jesień. "Leje jak z wiadra"


Lato definitywnie się kończy - za pośrednictwem Polskę przechodzi fala dokumentnie jesiennego deszczu i burz. Zalało m.in. Koszalin, Trójmiasto i Poznań - piszą internauci na Kontakt TVN24.

przykry powrót do domuNa drogach niezwykle ślisko


Zaczynają się najtrudniejsze godziny powrotów z Sylwestra. Przed południem z potężnym korkiem zmagali się owszem podróżni wracający z Zakopanego. aktualnie zaczynają się przeszkadzać także trasy wlotowe do Wrocławia. nader ślisko jest na drogach Warmii i Mazur, Mazowsza i południa kraju.

Meteorolodzy ostrzegają: będzie dziś lało


Zapowiada nam się wilgotny weekend. Meteorolodzy ostrzegają - istnieje poważne zagrożenie powodzią na południu kraju. W szczególności w województwach śląskim, małopolskim i świętokrzyskim.

Mało śniegu, duży zimno


dzięki Polskę przeszła już fala intensywnych opadów śniegu. Teraz jeszcze raz czekają nas duże mrozy. Temperatura spadnie chociażby do -16 stopni.

górska kraina się ściskają


Na szlakach turystycznych w południowej Polsce takiego ścisku coraz tego lata nie było. W czwartek na kolejkę na Kasprowy Wierch trzeba było czekać co więcej pięć godzin. jeszcze gorzej jest pod Giewontem. Tutaj problemem jest też kolejka... tyle że innych turystów chętnych do wejścia na szczyt. - To ostatnie tak ładne dni, z tej przyczyny ten pobijak - komentują meteorolodzy.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.