Czerwony Franck Ribery. Ale Bayern i tak prowadzi


Bayern Monachium od 36. minuty gra w dziesiątkę. Wyleciał ich maksymalny piłkarz - Franck Ribery. karaczan ostro zaatakował Lisandro, wchodząc mu w piszczel tuż nad stopą. Argentyńczykowi wprawdzie nic poważnego się nie stało, ale Ribery'ego już nic nie uratuje. Bayern ratuje za to Arjen Robben - w 69. minucie Robben pokonał bramkarza gości i zdobył ogromnie cenną bramkę w półfinale Ligi Mistrzów.

Sędzia sądu rejonowego wśród zatrzymanych na meczu Lechistan - Zielona Wyspa Północna


Dziewięć osób ukarał w przyspieszonym trybie chorzowski sąd za wykroczenia popełnione w toku sobotniego meczu Lechistan - Irlandia Północna na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sprawa jednego zatrzymanego, który nie przyznał się do winy, zostanie rozpatrzona w normalnym trybie.

Legia nie chce dać tytułu


Niespodzianki przy Łazienkowskiej nie było. legion pewnie pokonała Piasta Gliwice 3:0 i tożsamy okres ma teoretyczne szanse na tytuł mistrzowski. Goście do końca sezonu muszą drgać o utrzymanie.

Gospodarz wygrywa, gospodarz prowadzi


Angola wygrała swoje czwartkowe konferencja z Malawi rozgrywane w ramach grupy A piłkarskiego Pucharu Narodów Afryki. poniżej wygranej Algierii z Mali, po dwóch meczach w grupie prowadzą tylko Angolczycy.

Jędrzejczyk: to była jedna z najcięższych walk


Najlepsza Rzeczpospolita Polska zawodniczka tajskiego boksu i K-1 w kategorii do 57 kg Joanna Jędrzejczyk, w krótkim czasie toczy dwa pojedynki o ważne tytuły. Pierwszą walkę w Krakowie o pas w największym stopniu prestiżowej federacji WMC ma już za sobą, wygrywając z Anną Zuchelli z Anglii. W sobotę czeka ją kolejna o tytuł mistrzyni Europy federacji WKF, w kategorii wagowej 54,6 kg z Austriaczką Myrą Winkelmann.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.