Pique: mecz z Hondurasem będzie jak finał


Obrońca reprezentacji Hiszpanii Gerard Pique powiedział w rozmowie z dziennikiem "AS", że dwa kolejne mecze w grupie, reprezentanci "La wściekłość Roja" muszą potraktować jak finał turnieju. Po porażce ze Szwajcarią, Hiszpanie zmierzą się jeszcze z Chile i Hondurasem.

Grand Prix MTB: eksperci stawiają na Maję Włoszczowską


Maja Włoszczowska to zdaniem ekspertów zdecydowana faworytka do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej rozpoczynającej się dziś w Bielawie 15. edycji Grand Prix w kolarstwie górskim. konkurencja mężczyzn powinna się rozstrzygnąć pomiędzy Markiem Galińskim i Markiem Konwą.

"Yeah!" USA awansują w ostatnich minutach


Amerykanie, by być pewnymi awansu do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w RPA musieli w środowym meczu z Algierią wygrać. Udało im się trzy minuty poprzednio końcem spotkania. Gola na wagę awansu dał Landon Donovan. Algieria odpadła z turnieju.

występ "El Nino", The Reds rozbili "bankrutów"


Liverpool FC pokonał poprzedni w tabeli Portsmouth FC 4:1 (3:0) w meczu kończącym 30. kolejkę Premier League. Dzięki zwycięstwu The Reds zrewanżowali się przeżywającym ogromne kłopoty finansowe The Pompeys za sensacyjną porażkę w grudniu ub. roku.

Poważna kontuzja podstawowego piłkarza MU


Piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Anglii Rio Ferdinand z powodu kontuzji uda nie zagra przez miesiąc.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.