Golf znów sportem olimpijskim


Pod basta roku 2009 decyzją MKOl, po 112 latach przerwy, na łono dyscyplin olimpijskich powrócił golf. konkurs golfa ostatni raz rozegrano na Olimpiadzie w 1904 roku, w St. Louis.

gawęda Barcelony o pracy w Polsce: to ogromne wyzwanie


Jose Maria Bakero w czwartek ma przylecieć do krajowy i ma zostać trenerem Polonii Warszawa. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" podanie Barcelony zdradza powody, dla których podjął się tej pracy.

Superpuchar Hiszpanii: wielka piłkarska bankiet w Barcelonie, "Duma Katalonii" z łup


FC Barcelona pokonała 3:0 zespół Athletic Bilbao w rewanżowym meczu o Superpuchar Hiszpanii. "Duma Katalonii" wygrała również w pierwszym spotkaniu i zdobyła trofeum. Wyśmienity popis gry dały gwiazdy "Barcy" Leo Messi, Xavi, Thierry Henry i Zlatan Ibrahimovic, który zadebiutował w barwach Barcelony w oficjalnym spotkaniu.

Małysz liderem przeciwnie na chwilę


w kilku słowach cieszył się z pozycji lidera Adam Małysz. "Orzeł z Wisły" w drugiej serii pofrunął na 132 metry, ale szybko spadł z pierwszej lokaty. Po nim skakała czoło Pucharu Świata, która rozegrała między sobą piękną rywalizację. Górą z niej wyszedł Gregor Schlierenzauer.

Kasperczak: dobrze, że mamy coś koło tego


Rok po klęsce z Levadią Tallin wiślacy znów udają się do republiki nadbałtyckiej. Tym wraz w eliminacjach Ligi Europejskiej zagrają z litewskim FK Szawle.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.