Katastrofalny dzień dla sił NATO


Dziesięć osób, w tym siedmiu amerykańskich żołnierzy i trójka cywilów - również Amerykanów - zginęło w poniedziałek rankiem w katastrofie śmigłowca wojskowego na zachodzie Afganistanu - podało NATO w komunikacie.

Komorowski złożył kwiaty w miejscach pamięci w Moskwie


Marszałek Bronisław Komorowski złożył kwiaty na Cmentarzu Dońskim, m.in. pod tablicą pamiątkową ku czci ofiar represji politycznych 1945-53 tudzież przed tablicą pamiątkową ku czci generała Leopolda Okulickiego.

Kaczor: trener wyciska z nas ostatnie poty


- Pracujemy mocno siłowo, poprawiamy kondycję, szlifujemy formę. trener Jerzy Matlak podczas treningów stale wyciska z nas ostatnie poty, ale o to przed chwilą chodzi, bo przecież bez solidnej pracy nic się nie osiągnie - mówi przebywająca na zgrupowaniu w Szczyrku Joanna Kaczor.

Pakistan: Zatrzymano 11 członków irańskiej Gwardii Rewolucyjnej


Pakistańska milicja zatrzymała 11 członków irańskiej Gwardii Rewolucyjnej za nielegalne przekroczenie granicy. Może to podnieść energia w relacjach między obu krajami. przedtem Teheran oskarżył pakistański konferencja o wspieranie rebeliantów, którzy w ubiegłym tygodniu na południu Iranu dokonali zamachu samobójczego na dowódców Gwardii.

Armenia i Turcja nawiążą kontakty dyplomatyczne


Armenia i Turcja poinformowały, że rozpoczynają "wewnętrzne konsultacje polityczne" w sprawie nawiązania stosunków dyplomatycznych.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.