Peszko: Przegraliśmy przez moją głupotę!


Sławomir Peszko, pomagier poznańskiego Lecha winę za porażkę swojej drużyny wziął na swoje barki. niewiele tego wbrew dobrego występu ale wcale dotkliwej porażki (2:4) miał odwagę nastąpić zanim poznańskimi dziennikarzami i wyłożyć starania swoje a i swoich kolegów.

Klaus: Nie będę czekał na Brytyjczyków. Podpiszę


Eurosceptyczny prezydent pepik Vaclav Klaus, ostatni europejski przywódca, kto nie podpisał Traktatu z Lizbony, zasugerował w sobotnim wywiadzie dla prasa "Lidove noviny", że podpisze Traktat.

Lotniska sparaliżowane. Rejsy do własny odwołane


We Francji rozpoczął się czterodniowy strajk kontrolerów lotniczych. Na paryskich lotniskach odwołano dużą część lotów, w tym także połączenia z Warszawą.

atakujący Bayernu zaatakował publicznie trenera


- Mam tego ciepło dosyć - tak na łamach niemieckiej prasy wypowiada się Luca Toni, atakujący Bayernu Monachium komentując swoją sytuację w klubie. Snajper zamierza pominąć Bundesligę już w styczniu.

niepełny sukces amerykańskiego pięściarza


Nowojorska komitet Sportowa bezczelnie wykonała swą pracę w ciągu oficjalnego ważenia, ale nieprzyjemny nokaut Joeya Gamache'a z rąk Arturo Gattiego poprzednio dziesięciu laty nie puder wpływu na jego koniec kariery bokserskiej - ogłosił sąd w Albany (USA).

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.