młodzieniec złapany przy użyciu policjantkę-biegaczkę


Nastolatek, uciekający zanim policjantką w miejscowości Ynysybwl w Walii nie przypuszczał, że dogoni go 31-letnia pani w mundurze i ciężkich butach. nader się mylił, ponieważ próbował cofnąć się zanim jedną z najszybszych biegaczek w brytyjskiej policji.

Nhamoinesu nie zagra w dwóch meczach


WD podjął decyzję o zawieszeniu na dwa mecze Ekstraklasy zawodnika rodem z Zimbabwe. Oznacza to, że futbolista nie zagra w piątkowym meczu z Lechem Poznań, a oraz w kolejnym meczu ligowym przeciw Legii Warszawa.

Vancouver: pełna garść sieje spustoszenie na trasach


W Vancouver na łysek nim rozpoczęciem igrzysk olimpijskich organizatorzy mają ambaras z powodu... deszczu. Silne opady zmusiły ich do zamknięcia tras, na których rozegrane mają być zawody w snowbordzie i narciarstwie dowolnym.

Sędzia odmawia Polańskiemu


Sąd w Los Angeles oddalił morał adwokatów Romana Polańskiego o udostępnienie stenogramu zeznań emerytowanego prokuratora Rogera Gunsona, który prowadził sprawę reżysera z oskarżenia o gwałt na 13-latce w 1977 r. Obrońcy Polańskiego twierdzą, że zeznania te dostarczą dowodów, iż władze w L.A. przekazały "niewłaściwe informacje" na myśl sprawy rządowi Szwajcarii, kiedy wystąpiły o jego ekstradycję do USA.

19 zabitych w środek odwykowym


posoka spłynęła ulicami miasta Chihuahua na północy Meksyku. skład 30 uzbrojonych napastników zastrzeliła 19 osób w tamtejszym ognisko detoksykacji.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.