Miller nie przeprosi PiS za NSDAP


- Nigdy nie powiedziałem, że Jarosław Kaczyński równa się Adolf H. - swoją kontrowersyjną wypowiedź o zbieżności programów PiS i NSDAP Leszek Miller skomentował w "Faktach po Faktach". Zaznaczył jednak, że prawo i sprawiedliwość przypomina mu "współczesną wersję narodowego socjalizmu".

Eksperci chronią poprzednio wstydliwymi imionami


Mająca swą siedzibę w Londynie firma tłumaczeniowa oferuje przyszłym rodzicom weryfikację znaczeń imion oczekiwanych dzieci w różnych językach, aby uniknęły one ewentualnego wstydu - podał w środę Reuter.

niższa izba parlamentu uchwalił nowelizację ustawy o IPN


W przypadku śmierci urzędującego prezesa Instytutu Pamięci Narodowej jego obowiązki przejmie jeden z zastępców, należyty przez marszałka Sejmu - zakłada nowelizacja ustawy o IPN, którą uchwalił dziś Sejm.

Posłanka skrytykowała ustawę hazardową na przesłuchaniu


Posłanka Lewicy Anita Błochowiak skrytykowała nim hazardową komisją śledczą przyjętą w listopadzie 2009 r. przez Sejm ustawę o grach hazardowych. Zgodnie z nią gra na automatach po wygaśnięciu dotychczasowych zezwoleń będzie dozwolona przeciwnie w kasynach.

Porwał, pobił i poparzył


pogmatwany finał sprzeczki dwóch mężczyzn grających na automatach. Jeden z nich zarzucił drugiemu szachrajstwo i postanowił się zemścić. Porwał go, zabrał do swojego mieszkania, a tam siłą pobił i poparzył.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.