Baczność! W wojsku wraca dryl


Szeregowiec nagminnie nie wie dziś nawet, jak dźwigać beret - narzekają oficerowie. tak aby temu zaradzić, w wojsku polskim przywrócono zajęcia z trochę zapomnianej musztry - zauważa "Gazeta Wyborcza".

"Wy wróciliście. Żal w sercach pozostanie długo"


- Wielu z nas nie wie, jak będzie żyć po tym, co się stało. Ale każdorazowo będziemy was pamiętać - mówił w ciągu powitania trumien z ciałami ostatnich ofiar katastrofy pod Smoleńskiem Donald Tusk. premier o każdym powiedział nieco słów. Na dłużej zatrzymał się przy przyjacielu Arkadiuszu Rybickim. - w żółwim tempie czekaliśmy na Was. Ale czekalibyśmy lata, jeśliby była taka potrzeba... Po to by Was tu w smutku pozdrowić i pochować w ojczystej ziemi - podkreślał stary rządu.

Kaczyński wygrywa sondaż prezydencki


jeżeli pierwsza tura wyborów prezydenckich odbyła się w ubiegły weekend, najwięcej głosów otrzymałby Lech Kaczyński - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej".

"Pozostanie po Nim Muzeum Powstania"


- Miał opinię osoby kostycznej, nieufnej. Prywatnie był zupełnie inny, niż jego portret - wspominał prezydenta Lecha Kaczyńskiego jego współpracownik z czasów prezydentury stolicy Jan Ołdakowski. stary Muzeum Powstania Warszawskiego mówił plus o innych współpracownikach Lecha Kaczyńskiego - Władysławie Stasiaku i Pawle Wypychu, którzy "wprowadzili nowy ton do prezydenckiej polityki".

Wypłacono nagrodę za pomoc ws. złodziei napisu


Małopolska milicja wypłaciła nagrodę w wysokości 86 tysięcy zł dla dwóch osób, które pomogły w zatrzymaniu sprawców kradzieży zabytkowego napisu "Arbeit macht frei" z Muzeum Auschwitz-Birkenau.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.