Co zeznają siła robocza z polskiego BOR?


Funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu będą ważnymi świadkami prokuratury badającej przypadek pod Smoleńskiem. W przyszłym tygodniu przesłuchają ich detektyw z Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

świat drugi raz się trzęsie. Tym wraz w Turcji


Trzęsienie ziemi w pobliżu miasta Bingol w Turcji. Wstrząsy miały siłę około 6 stopni w skali Richtera. - Co w żadnym razie jedenaście osób zginęło - poinformował gubernator prowincji Elazig, Muammer Erol.

"Chcę koalicji z częścią PO"


"Rzeczpospolita": Koalicję w przyszłym parlamencie z częścią PO jest możliwa, z postkomunistami nie ma rozmowy - powiedział w wywiadzie dla "Rz" prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem lokalny system partyjny dzięki obecnej ordynacji wyborczej, uzupełniony ustawą o finansowaniu partii, jest "zupełnie znośny".

Eksplodował autobus z pielgrzymami


"Dziesiątki ludzi" zginęły w eksplozji autobusu na "zatłoczonym przedmieściu Damaszku", poinformowała telewizornia Al-Dżazira. filia Reutera informuje o sześciu zabitych.

Europosłowie wyłudzają pieniądze, udając pracę na Wiejskiej


- Ta wypadek nie trzeba do naszej krajowej jurysdykcji - mówi Bronisław Komorowski w sprawie polskich europosłów, którzy wyłudzają pieniądze za pracę w komisjach na Wiejskiej. - Nie mamy wpływu na to, jakie dokumenty są potrzebne, aby eurodeputowany dostał jakieś kasa z tytułu diety - dodaje marszałek Sejmu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.