Kraje euro uzgodniły koncepcja dla Grecji


Ministrowie finansów krajów strefy euro uzgodnili w Brukseli, że Grecja otrzyma prawa ręka finansową, jeśli taka okaże się konieczna. Szczegółów planu pomocy nie ujawniono.

Obama zaśpiewał o "Czarnej Historii"


jankeski prezydent Barack Obama i Pierwsza królówka Michelle Obama poprowadzili koncert w Białym Domu. W ten droga uczcili "Miesiąc Czarnej Historii" a z nim największe wydarzenia i działaczy ruchu na idea ludności afroamerykańskiej w USA.

Sen, cud, bajka. Federacja Rosyjska zachwycona Rubinem


Rosyjskie czwarta władza nie mogą się nachwalić zwycięstwa mistrza kraju - Rubina Kazań, w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z broniącą tytułu FC Barcelona (2:1). "Sport-express" występ zespołu nazwał "bajką" i inne czwarta władza wypowiadają się w podobnym tonie. Od 43. minuty w barwach Rubina grał orędownik polski Rafał Murawski.

"Polska" możność na mundial


Polskich piłkarzy w RPA zabraknie, ale na mundialu mogą zagrać piłkarze z naszej Ekstraklasy. Pewniak na razie jest jeden - dziewiczy bramkarz Słowaków Jan Mucha z Legii. Ale szansę na wyjazd ma jeszcze dwóch - Słoweniec Andraż Kirm a bramkarz Zagłębia Lubin Bojan Isailovic, który dopiero co znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Serbii na rozpoczynający się 11 czerwca turniej.

Szynka za 8 tys. zł


To prawdziwy raj dla smakoszy. W londyńskim sklepie Selfridges na sprzedaż została wystawiona najdroższa szynka świata - informuje BBC. Jednak, by zaznać cokolwiek luksusu, trzeba mieć sporo pieniędzy. Siedmiokilowe udo kosztuje 1,8 tys. funtów, inaczej powyżej 8 tys. złotych.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.