Premier: Możemy sumować na 100 mln pomocy z UE


premier Donald Tusk, jaki odwiedził urażony powodzią powiat kozienicki, powiedział, że w związku z powodzią, Polska przypadkiem wyliczać na prawa ręka finansową z UE. Jak mówił, jeśli straty powodziowe będą do 3 mld euro, to nasz obrębek może rozliczać na 100 mln euro pomocy.

Lady Gaga nieomalże jak Obama


wprawdzie idol muzyki dance Lady Gaga i prezydent Barack Obama raczej nie pokazują się razem, w jednym miejscu są nader rzędu - idą łeb w łeb w rankingach popularności internetowej. Na Facebooku walczą o to, które z nich w charakterze pierwsze będzie miało 10 milionów fanów. Na chwilę obecną minimalnie prowadzi prezydent USA, ale autentyczny dowcip jeden rządzi zza grobu.

Morgan Stanley pomoże donieść LOT


- pula inwestycyjny Morgan Stanley & Co. Limited został doradcą prywatyzacyjnym PLL LOT - poinformował przewoźnik. LOT najprawdopodobniej trafi w ręce dużych linii lotniczych, bo fakt, że przynosi straty uniemożliwia prywatyzację przy użyciu giełdę.

Hiszpania: Rzucił butem w premiera Turcji


Hiszpańska policja poinformowała dzisiaj, że zatrzymała mężczyznę, który rzucił butem w przebywającego z wizytą w tym kraju premiera Turcji Recepa Erdogana.

Milczanowski prawomocnie niewinny ws. Olina


poprzedni minister spraw wewnętrznych Andrzej Milczanowski został prawomocnie uniewinniony z zarzutów ujawnienia tajemnicy państwowej w 1995 roku. Chodzi informacje o rzekomym szpiegostwie na zagadnienie ZSRR ówczesnego premiera Józefa Oleksego. Polityk SLD zapowiada kompletacja wniosku o kasację.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.