Wykrycie depresji u przedszkolaka pomoże uchronić się zanim nią dorosłemu


Choć trudno wyobrazić sobie przedszkolaka cierpiącego na depresję, objawy tej choroby dotykają już u dzieci poniżej szóstego roku życia. Na łamach pisma "Current Directions in Psychological Science" naukowcy z USA zwracają uwagę na sygnowanie wczesnego rozpoznania pierwszych symptomów.

Najsłynniejsze fotograficzne oszustwa


Najsłynniejsze fotografie reprodukowane w tysiącach albumów i podręcznikach historii... raz za razem okazują się "ustawkami". - inscenizacja ujęć to nic niezwykłego - przyznaje historyk fotografii Andrzej Zygmuntowicz.

"Nikt w nas nie wierzył. Wyniki są odpowiedzią"


Robert Kubica jest nader rad z wyników, jakie udaje mu się osiągać w tym roku. - Na początku sezonu nikt w nas nie wierzył. Nasze wyniki to dla nich najlepsza odpowiedź. Po sześciu wyścigach jestem szósty w klasyfikacji generalnej - podkreślił w wywiadzie dla oficjalnego serwisu Renault najlepszy własny kierowca.

50 proc. dzieci na Wyspach zostało poczęte niezależnie od sypialnią


Co piąte brytyjskie potomek nie było zaplanowane, zaś w pewnej mierze 50% dzieci zostało poczęte prócz sypialnią.

uprawianie miłości z nudów, dla prezentów i naprzeciw bólom głowy


czas zapomnieć o uczuciach i romantycznych wzlotach - wyniki najnowszych badań, przedstawionych w książce Cindy Meston i Davida Bussa, klarownie wskazują, że kobiety uprawiają miłość z mniej wyszukanych powodów.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.