Lubisz czytać w toalecie? Jest coś lepszego!


Zapomnijcie o ubikacyjnej biblioteczce! Zapomnijcie o prasówce w miejscu, do którego suzeren chadza piechotą! Nie nadążacie za modą!

Mężczyźni myślą o seksie 5000 lanie w roku


Mężczyźni myślą o seksie prawie że 5000 cięgi w roku, ale w tym czasie realizują swoje fantazje zaledwie 104 razy.

"Potrzebujemy pomocy kamer wideo"


rozgrywka Francja-Irlandia właściwie nie zostanie powtórzony, a bez kamer, czy dodatkowych arbitrów, sędziowie nadal będą się bałamucić - mówił w "Poranku TVN24" TVN24 Rafał Rostkowski, międzynarodowy rozjemca piłkarski. Rostkowski uważa, że czas to zmienić.

76 narodowości biło rekord w saunie


Na fińskiej wyspie Suomenlinna przedstawiciele 76 różnych narodowości weszli co do jednego do sauny, by mianować nieznany najlepszy wynik w Księdze Guinessa. dawny rekord ustanowiono w zeszłym roku w Japonii, kiedy w parowej łaźni czas spędzili społem reprezentanci 57 narodów.

radiowóz pogryzła dzieci właściciela


Dwaj chłopcy, sześciolatek i ośmiolatek, trafili do szpitala w Koszalinie po pogryzieniu za pośrednictwem mieszańca owczarka. Dzieci najprawdopodobniej weszły do kojca, gdzie wóz policyjny zajmowała się szczeniętami, wynika ze wstępnych ustaleń policji.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszelki być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus zawżdy na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypadkiem ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły plus wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice. najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.